CNN Türk

Android için CNN Türk Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

CNN Türk uygulaması, Android kullanıcıları için geliştirilen bir haber portalı uygulamasıdır. Gündemi bu portal sayesinde her yerden takip edebilirsiniz.

Şık ve kullanışlı arayüzüyle kullanıcıların beğenisine sunulan uygulamada birçok fonksiyon bulunmakta. Manşetler bölümünde gündemdeki haberlere göz atabiliyorsunuz. Galeri bölümünde haberlere ait görseller, videolar bölümünde ise haberler ve birçok kategorideki videolara ulaşabiliyorsunuz. Son dakika haberlerini ise ilgili bölümden güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bunların dışında, ekonomi haberlerine ve finans değerlerini takip edebilirsiniz. CNN Türk televizyonunda yayınlanan programları ve detaylarını görebilir, haftalık yayın akışını takip edebilirsiniz. CNN Türk’ün Twitter hesabı ise uygulamaya entegre edilmiş, bu sayede uygulamadan çıkmadan takip edebilirsiniz. Alt kısımda bulunan hava durumu bölümüyle, şehrinize ait hava durumunu güncel olarak takip edebilirsiniz. Haberleri ve programları canlı olarak da takip edebilme imkanınız bulunuyor. Üst kısımda bulunan TV ikonuna tıklayarak canlı yayını izleyebilir, radyo ikonuna tıklayarak ise CNN Türk Radyo’yu dinleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
CNN Türk Android uygulaması, CNN Türk izleyicilerine tam teşekküllü bir haber portalını yanlarında taşıma imkanı sağlamaktadır.

Android işletim sistemi göz önüne alınarak tasarlanan CNN Türk Android uygulaması kullanışlı ara yüzüyle hızlı ve günceldir.

Günün en önemli haberlerini takip etmekle kalmayacak, CNN Türk canlı yayınına dilediğiniz an her yerden bağlanabileceksiniz.

Flaş haberlerin ve gündem yaratan tartışmaların video ve fotoğrafları her an elinizin altında olacak.

En son haberler, finansal göstergeler, hava durumu, sosyal medya entegrasyonları uygulama içerisinde yer almaktadır.

Bunun yanı sıra CNN Türk Android uygulaması, Türkiye’nin en çok tercih edilen ve güvenilen haber televizyonu CNN Türk’ün canlı yayınına her yerden ulaşım imkanı sağlamaktadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;