Coco

Android İçin Mesajlaşma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Instanza Inc.
tamindir.com indir.com

Coco uygulamasını kullanarak Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca ve ücretsiz olarak arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Uygulamanın oldukça basit bir yapısı var ve aynı zamanda en hızlı uygulamalardan birisi olarak biliniyor.

Hem yazılı mesajlar hem de sesli ve fotoğraflı mesajlar göndermeye olanak tanıyan uygulama, tabii ki bu işlevler için internet bağlantısı gerektiriyor ancak SMS ve normal çağrılara ihtiyaç duymanıza da gerek bırakmıyor. Herhangi bir reklam barındırmaması sayesinde mesajlaşmalarınız sırasında rahatsız edilmeden tüm dostlarınızla kolayca görüşebiliyorsunuz.

Birebir görüşmelerin yanında, grup sohbetlerine de imkan tanıyan uygulama, böylece tüm arkadaşlarınızı tek bir görüşme içerisine almanıza da izin veriyor. Eğer mevcut arkadaşlarınızla konuşmak istemiyor ve yeni kişilerle tanışmak istiyorsanız, uygulamanın buna izin veren bir özelliği de mevcut ve dünyanın her yerinden insanlarla görüşmeniz mümkün.

Kullandığınız mesajlaşma uygulamasından sıkıldıysanız, diğer mobil platformlarda da uygulamaya sahip olan Coco'yu denemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Coco, uygulaması kullanıcı üyelikleri oluşturarak bir ağ oluşturma ve arkada edinerek sohbet etme, sesli çağrılar gerçekleştirme ve farklı seçenekler de iletişim kurma seçenekleri sunan bir uygulamadır.

Arkadaşlarınızı isimleri ile veya kullanıcı isimleri ile araştırma seçeneği sunan bir iletişim kurma uygulamasıdır. Farklı paylaşım seçenekleri ve anlık olarak farklı seçenekler de iletişim araçları ile toplu kullanım koşulları sunan bir uygulamadır. Farklı insanlar ile tanışmak adına lokasyon özelliği ile yakınınızdaki kişilere erişim seçeneğine de yer veren bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; sohbet ortamı oluşturarak fotoğraf, konum ve iletişim bilgilerinizi paylaşabilir, yakınınızdaki kişilere ve gruplara erişme seçenekleri sunan bir uygulamadır.Mevcut arkadaşlarla grup sohbetleri yaratabilir veya yeni arkadaşlar edinmek için herkese açık sohbet odalarına katılabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)