Çocuk İlahileri

Android için Müzik Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: androdeveloping
indir.com gezginler.net

Çocuk İlahileri uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek çocuklarınızın İslam' ı daha daha yakından tanımasını ve sevmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm Müslüman ailelerin çocuklarına mutlaka dinletmesi gereken bu ilahilerin bulunduğu Çocuk İlahileri uygulaması, çocuklarınızın Allah aşkı ile yanıp tutuşan minik kalplerini sevgi ile doldurup taşıracak. Hepsi Türkçe olan bu ilahileri dinlemek çocuklarınızı çok mutlu edecek.

Çocuklarınıza Yüce RAbb' lerini sevdirecek ve güzel din İslam' ı yakından tanıtarak sevmesini sağlayacak olan bu mükemmel uygulama son derece kolay kullanıma sahip bir menü ile hazırlanmış olduğundan dolayı çocuklarınız bu uygulamayı kullanırken zorlanmayacaklar.

menüde bulunan birbirinden güzel ilahilerden en çok beğendiğiniz birini cihazınıza zil sesi olarak ayarlayabilir ya da sosyal paylaşım sitelerine bağlanarak hesabınız üzerinden istediğiniz bir ilahiyi paylaşarak arkadaşlarınızın da dinlemesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bu uygulama Android veri tabanlı cihazlarınız için tamamen ücretsiz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Çocuk ilahileri artık android cihazınızda ve istediğiniz zaman elinizin altında. Video içerikli ilahiler uygulamamızda.

İlahilerden bazılarıAllah Görüyor SeniAllah'ım Seni Çok SeviyoruzAna Baba İlahisiBesmele ŞarkısıBir İsmin Ahmed EfendimBirsin Allah'ımBismillahirrahmanirrahimCamiye Gidiyorum Camiyi SeviyorumDinim İslamEn Büyük Kim AllahHayvanlara Duaİslamın Şartı BeşPeygramberi Görmek için

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;