Connected2.me

Android için Çevrimiçi Anonim Sohbet Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Connected2.me
tamindir.com indir.com

Connected2.me, Türkiye’de özellikle genç kesim tarafından kullanılan popüler bir anonim sohbet uygulamasıdır.

Uygulamaya üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra, profil sayfanızı sosyal medyada paylaşarak, sayfanıza giren kişilerin kimliğini görmeden sohbet edebiliyorsunuz. Ya da tam tersi, connected2.me profil sayfasınının bağlantısını paylaşmış olan kişilerle de siz anonim olarak sohbet edebiliyorsunuz. Shuffle butonuyla birlikte çevrimiçi olan kullanıcıları görebiliyor, arama bölümüne anahtar sözcükler girerek ortak zevklerinizin bulunduğu kullanıcıları bulabiliyorsunuz.

Profil sayfanızda yer alan bilgileri değiştirmek için, uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan dişli çark simgesine tıklamanız yeterli. Buradan fotoğrafınızı ekleyebilir, kendiniz hakkında bilgiler yazabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, “Profilimi Shuffle’da göster” ve “Bildirimleri al” gibi seçenekleri de düzenleyebiliyorsunuz. Uygulama basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmış. Ancak, tam ekran açılan reklamlar gerçekten sinir bozucu bir hal alabiliyor. Uygulama yapımcısının, yeni güncellemede buna dikkat etmesi, uygulamanın kullanışlılığı açısından önemli olacaktır.

Connected2.me uygulamasını, Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Üyelik oluşturduktan sonra sahip olacağınız link aracılığıyla insanlarla sohbet etmenizi sağlayan Connected2.me, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz anonim bir sohbet uygulamasıdır.

Tanımadığınız insanlarla kendi adınızı göstermeden ve karşınızdaki kişinin adını görmeden anonim olarak sohbet edebileceğiniz uygulama sayesinde ayrıca kendi profilinizi oluşturabilir ve aldığınız linki diğer sosyal ağlarda yayabilirsiniz.

Hiç kimseye kim olduğunuzu belli etmeden sohbet edebileceğiniz anonim mesajlaşma uygulaması Connected2.me'yi mutlaka denemelisiniz.

 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;