Dini Hikayeler (Çocuk)

Android için Eğitim Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Berivan Orhan
indir.com

Çocuklarınıza Dini eğitimi verirken nasıl bir yol izleyeceğinizi bilemiyor musunuz? Elinizde kaynak yok mu? Üzülmeyin Dini Hikayeler (Çocuk) android uygulaması kullanıcılarına birbirinden kaliteli ve sürükleyici hikayeler ile bu konuda kolaylıklar sunmaktadır. 

Dini Hikayeler (Çocuk) android uygulaması ile çocuklarınız dikkatli bir şekilde sizi dinleyecek ve vermek istediğiniz mesajları alacaklar.  Bu harika uygulama ile çocuklarınıza hem hikayeler anlatacak hemdi dini konuda eğitimlerine katkıda bulunacaksınız. 

Uygulama içerisindeki bazı hikayeler şunlardır:

? Sabaha Kadar Namaz Kıl Hatırlarsın? Resülullah Efendimiz(s.a.v)ve Iblis Arasına Geçen Konuşma? Allah Beni Affeder? Alim ile Zalim? Harmanım Saman Oldu? Allah Rızası? Allah'ın Emaneti? Annenin İhtiyacı Var? Biri İki Etmek? Daha Büyük Keramet mi Olur?? Gönül Dili? Sen Nasıl İlim Sahibisin ki? Niçin Evlenmiyor? İpin Hesabı? Taşkafa Boşkafa Hoşkafa? Beşikte Oruç? Terzinin Tövbesi? Zahmet buyurdunuz Ya Resulullah!? Her yaptığının hesabını vereceksin? Alabilirsen Al? Ateş Lazım Oldu? Bir insanı tanıma yolları nelerdir?? Kibrin Zararı? Böceğin Rızkı? Doktor

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;