Diyanet Kitaplık

Android için Ücretsiz Dini Kitaplar Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Diyanet Kitaplık, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan seçkin eserleri bünyesinde barındıran eğitici bir mobil uygulamadır. Uygulama içerisindeki tüm e-kitaplar tamamen ücretsizdir.

Diyanet Kitaplık uygulamasında Kur’an-ı Kerim Meali, İslam İlmihali, Peygamber Efendimizin Hayatı, Sevgi ve Dostluk, Dualar, Hac, Oruç ve daha nice bilgilendirici e-kitap yer almaktadır. İster akıllı telefonunuzda, isterseniz de tabletinizde dilediğinizi seçip, okumaya başlayabilirsiniz.

Diyanet Kitaplık Android uygulaması sadece eşsiz e-kitaplar sunmakla kalmıyor, seçtiğiniz kitabı en rahat şekilde okumanız için de çeşitli seçenekler sunuyor. Gece ve gündüz okuma modu, e-kitap içinde arama yapma, not alma, önemli yerlerin altını çizme, yazı büyüklüğünü seçme gibi pek çok kullanımı basit seçenek mevcut.

Diyanet’in kitaplık uygulaması İslam dinine ilgi duyan ve mensubu olan herkesin kesinlikle indirmesi gereken bir mobil uygulama.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Diyanet Kitaplık Uygulaması ile;Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde bulunan kitapların mobil ortamda okurlarıyla ücretsiz olarak buluşabilmesi amacıyla hazırlanmıştır.Uygulama sayesinde yayınlanan kitapların e-kitap olarak sanal kitaplığınızda gerçekleşebilecek, gelecekte yayınlanacak kitaplardan haberdar olması sağlanacaktır.

Diyanet Kitaplık uygulaması ile;

- Seçkin eserleri okumaya başlayabilirsiniz- Okuduğunuz e-kitap içinde arama yapabilir, notlar alabilir, istediğiniz metni kopyalayabilir, önemli sayfaları işaretleyebilir, yazı büyüklüğünü değiştirebilirsiniz.- E-kitabı soysal medyada paylaşabilirsiniz.- Sayfa arka plan rengi, ekran parlaklığını değiştirerek her ortamda kitabınızı rahatça okuyabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;