Diyanet Mobil

Eğitim Programı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

T.C. Başbakanlık Diyanet İşleri Başkanlığı Mobil Diyanet Hizmetleri’nin resmi Android uygulamasını kullanarak size en yakın camileri ve dini mekanları bulabilir, görsellere bakabilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın içinde yol tarifleri de yer alıyor.

Elbette uygulama sadece bu özelliklerle kalmıyor. Kur’an-ı Kerim’i ve mealini okuyabilir, sesli olarak takip edebilir ve namaz saatlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca din ve İslamiyet ile ilgili bilgilere erişmek, pusula yardımıyla Kıble’yi bulmak ve dualara ulaşmak uygulama sayesinde oldukça kolay bir hale geliyor.

Ayrıca Diyanet'e göndermek istediğiniz soruları da uygulamayı kullanarak gönderebilir ve cevap alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

   Diyanet ile ilgili tüm bilgiler bu programda. Tek yapmanız gereken şey bu programı android telefonunuza indirerek merak ettiğiniz herşeyin cevaına ulaşmak. Program içerisinde çeşitli alimlerin yorumladığı mealler, kıble bulma programı, namaz vakitlerinin illere göre saatleri, dini olarak ulaşmak istediğiniz tüm bilgiler kitaplar halinde delilli bir şekilde cep telefonunuzda. 

 

   Bu kadar gerekli bir program herkesin cep telefonunda bulunmalı. Müslüman olarak aklınıza takılan soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Bu harika programı indirmek için daha fazla beklemeyin hemen indirin. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;