Diyanet Takvimi

Android için Takvim Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırladığı takvim uygulaması ile kimimizin buzdolabını kimimizin çalışma masasını süsleyen takvim mobil cihazlarımıza taşınıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve reklam içermeyen takvim uygulaması klasik takvimin mobil platforma uyarlanmış sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Belirlediğimiz 4 şehrin namaz vakitlerini takip edebiliyor, hicri ve miladi takvimi ayrı ayrı görebiliyor, yılın kaçıncı gününde olduğumuzu ve yıl sonuna kaç gün kaldığını görebiliyoruz. Tabii ki klasik takvimlerin olmazsa olmazı anlamlı sözler Diyanet’in takvim uygulamasında da mevcut.

Sadece yatay kullanımı destekleyen takvim uygulamasının en beğendiğim yanı tarihi ileri – geri alabilmeniz. Bu sayede doğum günü, bayram, yılbaşı gibi özel günlerin hangi tarihe denk geldiğini zahmetsizce öğrenebiliyorsunuz.

Diyanet Takvimi, klasik takvim yapraklarını mobile taşıyor ve gerek arayüzü gerekse de özellikleri ile son derece başarılı.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından android işletim sistemine sahip cihazlara özel olarak tasarlanan Diyanet Takvimi Android Uygulaması ücretsiz Diyanet Takvimi Uygulamasıdır.

Uygulamayı tamamen ücretsiz ve sorunsuzca Android cihazınıza indirebilir ve seçtiğiniz 4 adet konumun namaz vakitlerini görüntüleyebilirsiniz. Takvim de Kronolojik bilgiler ve takvim arkası yazıları da mevcuttur. Hicri takvim bilgileri, Ay durumu ve ileriye yönelik 1 aylık takvim durumunu kolayca görüntüleyebilirsiniz. Kullanımı pratik olan Diyanet Takvimi Android uygulamasına mutlaka sahip olmalısınız. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Diyanet İşleri Başkanlığı "Diyanet Takvimi" Uygulaması

Bu Uygulama ile;

* Seçtiğiniz 4 adet konumun namaz vakitlerini,* Diyanet Takvimindeki Kronoloji bilgilerini ve arka yazılarını,* Ay durumunu,* Hicri Takvim bilgilerini,* İleriye yönelik 1 aylık takvim bilgilerini görebilirsiniz...

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;