Duolingo Test merkezi

İngilizce öğrenme ve Duolingo dil merkezi sertifikasına katılma uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Duolingo
indir.com gezginler.net

Duolingo Test merkezi, uygulaması İngilizce dil eğitimi almak ve aldığınız eğitimi sertifikalaştırmak için imkan sunan bir uygulamadır.

İngilizce dil eğitimini Duolingo alan kişilerin sertifika sınavlarına mobil ile girerek yarım saatlik sınav'a farklı ortamlardan girme imkanı sunarak, sertifika alma seçeneği sunan bir uygulamadır. Duolingo dil eğitim merkezinden eğitim kaydı olmayanların basit seçenekler ile İngilizce dil eğitimi içeriklerine erişimi de mümkün olan bir uygulamadır.

Uygulama da; sınava girdiğiniz zaman, kamera ve mikrofonu kullanarak, gerçek bir kişinin testine gözetmenlik yapmasını sağlaman gerekmektedir. Yazılı ve sesli olarak yapılan sınavlar için gerekli alt yapı uygulama da mevcut dur.

İndirme Sayfası (indir.com)
İngilizce yeterliliğinizi Duolingo Test merkezi ile sertifikalandırın, Beta sürümünde ücretsiz testlerle!

- Sertifika sınavını evinizden yarım saatten kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

- Doğrulanmaktadır: Kamera ve mikrofonunu kullanarak, gerçek bir insan testinde gözetmenlik yapacak.

- Uygun fiyatlıdır: insan gözetimindeki testimiz Beta sürümünde ücretsiz ve normalde de sadece 20$'dir! Yaklaşık 200$ değerindeki testlerle karşılaştırılabilir.

- Bilimsel olarak kanıtlanmıştır: Duolingo notları TOEFL ve IELTS gibi diğer İngilizce yeterlilik sınavlarındaki notlara denk gelmektedir.

Harekete katılın

Her yıl dünya üzerinde 30 milyondan fazla iş arayan ve öğrenci iş ya da okul başvurusu yapabilmek için İngilizce veya başka bir dili bildiklerini kanıtlamaları için sınava girmeye zorlanmaktadır. Çevrimdışı testlere bir aylık maaşın tamamını ödemeyi, uzaktaki sınav merkezine seyahat etmneyi gerekyttirebilir, sonra da sonuçlar için haftalarca belirsizlik içinde beklemek gerekir.

Duolingo Test Merkezi iş ve eğitim fırsatlarına ulaşmak için herkese eşit fırsat vermek amacıyla oluşturulmuştur. Artık herkes dil becerilerini evinden mobil cihazı ile rahatça sertifikalandırabilir ve sadece 20$ karşılığında. Bu mevcut sınavların 1/10 fiyatı kadardır.

Daha fazlasını öğrenin: http://testcenter.duolingo.com

Geri bildirimlerinizi [email protected] // */ // ]]> adresine gönderebilirsiniz

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;