En Güzel Ney Zil Sesleri

Zil Sesleri Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: ARSLAN
indir.com gezginler.net
En Güzel Ney Zil Sesleri uygulaması içeriğinde bulunan birbirinden güzel ney seslerini android cihazınıza zil sesi olarak atamanıza olanak sağlayan tamamen ücretsiz bir zil sesi uygulamasıdır.
En Güzel Ney Zil Sesleri uygulaması içeriğinde; Aşk-ı Derun, Ya Allah, Elif, cendere ney, ney sakin, güzellik, kabulleniş, öyle bir zaman, zikir, demedim mi?, hüzün, hu Allah, yedi karanfil, uyan ey gözlerin gibi bir çok zil sesi bulunmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Ney dinlemeyi sever misiniz? Peki sizi birisi aradığında telefonunuzun ney çalmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise uygulamamız tam sizlere göre. Birbirinden güzel ney sesleri ile telefonunuzun zil sesini değiştirin, arandığınız zaman telefonunuzdan o güzel sesleri dinleyin. Hem farkındalığınızı arttırın hem de dinlendirici güzel seslerle aranın. Uygulamamızda onlarca ney sesi sizleri bekliyor. Beğendiğinizi ayarlayın ve kullanın. Uygulamamızdaki bazı sesler:- Aşk-ı Derun- Ya Allah- Elif- Cendere Ney- Ney Sakin- Güzellik- Kabulleniş- Öyle Bir Zaman- Zikir- Demedim mi?- Hüzün- Hu Allah- Yedi Karanfil- Uyan Ey Gözlerim- Kurtlar Vadisi pusu- ilahi ve ezgi vb. onlarca zil sesi sizleri bekliyor. En güzel ney sesleri uygulamamızda. İstediğiniz ney sesleri, parçalarını mail ile bildirirseniz güncellemelerde eklenecektir.

Zil sesleri, Ney sesleri, ringtone, melodi, müzik, ilahi, ezgi.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;