En İyi Karın Egzersizleri

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Üretici: Insplisity
gezginler.net

Bütün egzersizler evinizde rahatça, en küçük yer ve en az ekipman (isteğe bağlı olarak bir çift halter) ile çalışabilmeniz için tasarlandı.

Güçlü karın kasları sadece görüntü için önemli değil. Güçlü karın kaslarına sahip olmak aynı zamanda size şu yararları sağlar:o Çok daha iyi bir duruş - daha iyi oturur, daha dik durur ve zarafet ile hareket edersiniz.o Sırtınızın alt bölgesine daha az yüklenirsiniz - sırt ağrılarından kurtulursunuz.o Bir şeyler kaldırırken ve hareket ettirirken yaralanma riskiniz azalır.

Sonuçları görmek için gerçekten gerekli olan şeyler; istemek ve azim. Geri kalanı bu uygulamada. Yükleyin, sadık kalın ve hayatınızda görüp görebileceğiniz en iyi sonuçları deneyimleyin.

Ana özellikler:o Yağ yakımı için gerekli kardiyo ile harmanlanmış kısa ve keyif veren karın egzersizleri.o Hem kadınlar hem de erkekler için uygundur.o Hareketli egzersiz anlatımları ile kullanımı kolay.o İnternete gerek yok - uygulama internet bağlantısı olmadan da çalışır.

Var olan egzersiz rutinleri:o Karın Şekillendiren Egzersizlero Yoğun Karın ve Kardiyo Egzersizio Bütün Merkez Egzersizio Ayakta Karın Egzersizlerio Göbek Yağı Eritme Egzersizio Çelik Karınlaro 5 Dakika Karın Egzersizlerio Atletik Altılı Karın Kası Egzersizleri

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;