En İyi Ses Değiştirici

Android İçin Ses Değiştirme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Scoompa
tamindir.com indir.com gezginler.net

Android İçin Ses Değiştirme Uygulaması, sesinizi kaydederek değiştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bunun için uygulama ile gelen ses efektlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca arka plana havaalanı, savaş, kalabalık, yağmur, sokak, uçak vb. ortam sesleri de eklemeniz mümkün. 

Sesinizi kaydettikten sonra sincap, kedi, robot, çocuk, megafon, erkek ve kadın sesleriyle değiştirebilirsiniz. Sesin üzerine eko ya da koro efektleri ekeleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra konuşma hızınızı da değiştirebilme özelliğ mevcut. Sesinizi değiştirdikten sonra hemen dinleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
En İyi Ses Değiştirici, uygulaması var olan ses kayıtlarınız üzerinden ses tizleri ve ses efektleri ile oynayabileceğiniz bir mobil uygulamadır. 
Uygulama, kendi sesiniz veya arkadaşlarınızın seslerin mobil cihazlara kaydederek, seslerde değişiklikler yapabileceğiniz, Android tabanlı cep telefonları ve tabletler için uygun olan ücretsiz bir uygulamadır.Uygulama ile; birçok ses ve efektten birini seçebilir, arka plan sesini de değiştirebilir, sanki havaalanında, savaşta vb. bir ortamdaymışsınz gibi bir izlenim yaratabilirsiniz.
Uygulama özellikleri;
- Sesinizi sincap, kedi, robot, çocuk, megafon çeşitli kadın ve erkek sesleriyle veya diğer seçenkeler ile değiştirebilirsiniz.
- Koro ve eko efektleri ekleyebilirsiniz.
- Arka plan sesleri ekleyebilir, havaalanı, savaş alanı, kalabalık, yağmur, sokak, uçak sesleri gibi
İndirme Sayfası (indir.com)
Kendi sesinizi kaydedin ve değiştirin.

Arka plandaki sesi de değiştirebilir, sanki siz bir uçakta veya savaştaymışsınız izlenimi verebilir veya konuşma hızını değiştirebilirsiniz.

Seçim yapabileceğiniz birçok ses.Ses EfektleriOrtam sesleriKonuşma hızını değiştirinDeğiştirilen sesi hemen dinleyinWAV dosyası olarak kaydedin, isterseniz sonra değiştirin

Not:– Bu uygulamada reklamlar gösterilir– Bu uygulama telefon konuşması sırasında ses değiştiremez

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;