En Yakın ATM

Android için ATM Arama Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Pozitron
tamindir.com gezginler.net

En Yakın ATM, Türkiye’de hizmet veren tüm ATM ve Şube’lerin yerini harita üzerinde gösteren kullanımı basit, hızlı ve ücretsiz bir mobil uygulamadır. Hangi şehirde yaşarsanız yaşayın istediğiniz bir bankanın yerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Pozitron tarafından geliştirilen ATM ve Şube bulma uygulaması, konumuzu otomatik olarak tespit ederek, yabancısı olduğunuz bir şehirde yakınınızdaki bankaları listeleyen oldukça faydalı bir uygulama. Aktif bir internet bağlantısı gerektiren uygulamada arama seçeneğine de bulunmaktadır. Sadece seçtiğiniz il ve ilçede ATM ve Şubesi olan bankaların listelenmesini istiyorsanız arama fonksiyonu oldukça işinize yarayacaktır.

En yakın ATM uygulaması ile Akbank , Denizbank , HSBC , ING Bank , Ziraat Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve daha onlarca bankanın ATM ve Şube'lerinin yerini öğrenebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
"En Yakın ATM”, BKM AŞ tarafından hızlı ve kolayca ATM aramanızı/bulmanızı sağlamak adına piyasaya sürülmüş bir uygulamadır.

"En Yakın ATM”, Türkiye'deki tüm Bankalara ait ATM'leri bulunduğunuz lokasyona göre veya il/ilçe seçimi yaparak harita üzerinde görüntülemenizi sağlar.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;