Erdem Cırık - Blog

Blog İndir

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Erdem Cırık
tamindir.com indir.com

Erdem Cırık Blog uygulaması sayesinde internetinizin olmadığı durumlarda dahi Erdem Cırık’ın kişisel bloguna ulaşma şansına sahipsiniz. Uygulama internet olmadan da çalışabiliyor, bu sayede nerede olursanız olun içeriklere anında ulaşabilirsiniz.

Uygulamada sade ve kolay anlaşılır bir arayüze yer verilmiş. Bu sayede kullanım esnasında herhangi bir problemle karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Uygulama üzerinden mesaj gönderme ve iletişim kurma şansına da sahipsiniz.

Bu tarz bir uygulamadan beklendiği gibi Erdem Cırık Blog uygulamasında da sosyal medya desteği sunulmakta. Bu sayede ilginizi çeken konular sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz. Sürekli olarak yenilenen içeriği ve her konuda fikir sahibi olmanızı sağlayan başlıklarıyla dikkat çeken bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Erdem Cırık - Blog; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden Erdem Cırık'ın blog sayfasına ulaşmanıza ve internet bağlantısına gereksinim duymadan tüm içeriğe göz atmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir Erdem Cırık - Blog uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan uygulama ile internet bağlantısı olmadan kategoriler halinde sıralanmış blog konularına göz atabilir ve dilediğiniz konuyu seçerek inceleyebilirsiniz.

Temel Özellikleri:

- Blog konuları 1 dakikadan az sürede uygulamaya işler

- Sayfadan iletişim alanında girerek mesaj yazabilirsin

- Yeni konularda bildirim özelliği

- Sosyal ağlara tek yerden erişim

- Hafiflik ve uyumluluk

Erdem Cırık'ı ve blog sayfasını takip eden kullanıcılar, yeni güncellemeleri ile gelişmeye devam eden Erdem Cırık - Blog uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;