Eserler ve Yazarlar

Android için Eser ve Yazar Arama Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: BURONYA
tamindir.com indir.com gezginler.net

Özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler tarafından ilgi gören Eserler ve Yazarlar uygulamasını kullanarak hangi eserin hangi yazar tarafından yazdıldığını zorlanmadan bulabilirsiniz. 

Uygulamayı kullanarak yazar ve eser ilişiğini bulabileceğiniz gibi aradığınız yazarın başka hangi eserleri olduğunu da öğrenebilme şansınız var. Buna ek olarak aradığınız yazarı ve eseri kişisel listenize de ekleyebiliyorsunuz. Siz de edebiyata meraklıysanız ve hangi eseri kimin yazdığını merak ediyorsanız bu uygulama size pratik bir çözüm yolu sunuyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Eserler ve Yazarlar, uygulaması Üniversite sınavına gireceklere ve genel kültür bilgilerine ihtiyacı olanlara önemli eserleri ve yazarlarını sunan bir uygulamadır.

Alfabetik sıra ile ister yazara göre isterseniz esere göre listeleme yaparak, yerli ve yabancı eserleri seçerek bilgilerine erişim imkanı veren, Üniversite sınavında Lys 3 formatında Edebiyat dersi ile alakalı kısımlara önem veren bir uygulamadır.

Türk edebiyatı ve yabancı edebiyat şeklinde kategorize etme, alt kategorilere göre farklı seçenekleri bulunan bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (indir.com)

Hangi eser hangi yazara ait? Bu yazarın hangi eserleri var? gibi sorularınız bu program ile çözüme kavuşacak. Hangi eserin hangi yazara ait olduğunu ve türünü gösteren dev listenin içinde arama yapabilme imkanı ve seçtiğiniz yazarın eserlerini listeleyebilme özelliği. Yazarların eserlerine ulaşmak bu uygulama ile çok kolay!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;