Evde Göbek Eritme Hareketleri

Android için Spor Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Tuncay Ayanoglu
indir.com

Evde Göbek Eritme Hareketleri uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kendi spor antrenörünüzü evinize getirerek iğrenç göbeğinizden kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız indir butonuna basmaktır.

Evde Göbek Eritme Hareketleri uygulaması hemen hemen her bayanın başına bela olan iğrenç ve oldukça yağlı olan göbeklerinizi eritmenizi kolaylaştırarak bu göbek yağlarından kurtulmanızı sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan son derece mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde spor salonlarına gitmek zorunda kalmadan evinizin konforunda rahatlıkla spor yapabileceksiniz.

Bu mükemmel egzersiz programının siz kullanıcılarımıza sunulduğu etkili uygulama size göbek yağlarınızı eritebilmeniz için bir çok egzersiz hareketi hazırlamıştır. Bu hareketlerin hepsi alanında oldukça uzman olan bir antrenör tarafından uygulanmış ve resimleri çekilerek uygulamaya eklenmiştir. Ayrıca hareketlerin yapılışı açıklayıcı bir anlatım tarzı kullanılarak uygulamaya eklenmiştir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;