Falcı Bacı

Android için Kahve Falı Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Falcı Bacı, ücret karşılığında kahve falı baktırabileceğiniz bir Android uygulamasıdır. Kahve falı bakmak dışında kahve fincanlarda gördüğünüz şekillerin ne anlama geldikleri hakkında da bilgiler bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Fakat fal bakmak için ya 3 krediniz olmalı yada 3 adet reklam videosu izlemelisiniz.

Uygulama ile falınıza bakacak olan kişi insanlar değil cep telefonunuzun kendisi. Bu sayede fal baktırmak için fincan ve tabak resimlerini göndererek beklemenize gerek kalmıyor. Peki telefonum falıma nasıl bakabilir diye merak ediyorsanız, daha önceden bakılmış olan onbinlerce falı analiz ederek sizin falınıza en uygun olan sonucu karşınıza getiriyor.

Uygulama ile fal baktırabilmek için isim, soyad, cinsiyet, ilişki durumu, kahve fincanı resmi ve kahve tabağı resmi gibi veriler grekiyor. Bu verileri girdikten sonra kahve falınıza hemen baktırabilirsiniz. Her bir baktıracağınız için 3 kredi ödeme yapıyorsunuz. Kredileri uygulama içerisinden satın alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak fal baktırmak isterseniz 3 kredi kazanmak için 3 adet reklam videosu izleyebilirsiniz.

Uygulamaya girdiğiniz bilgiler sayesinde uygulama otomatik olarak burcunuzu belirler ve size özel yorumlarda bulunur.

Kahve falı baktırmayı seviyorsanız ve kimi zaman baktıracak kimse bulamıyorsanız Falcı Bacı uygulamasını Android mobil cihazlarınıza kesinlikle indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kahve falı baktırmayı seven Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan Falcı Bacı, ücretli olarak kahve falı baktırabileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Uygulama ile fal baktırmak için ad, soyad, cinsiyet, ilişki durumu, kahve fincanı resmi ve kahve tabağı gibi verileri girmek yeterli oluyor. Bu verileri uygulamaya girdikten sonra kahve falınıza hemen baktırabilirsiniz. 

Her fal için 3 kredi ödemesi yapacağınız uygulamada kredileri uygulama içi satın alma yoluyla alabilir ya da ücretsiz fal baktırmak isterseniz 3 kredi kazanmak için 3 reklam videosu izleyebilirsiniz.

Otomatik olarak burcunuzu belirleyebilen uygulama size özel yorumlarda bulunarak falınıza bakabiliyor.

İndirme Sayfası (indir.com)