FatSecret Kalori Sayacı

Kalori takibi ile sağlıklı beslenme uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: FatSecret
tamindir.com indir.com gezginler.net

FatSecret Kalori Sayacı uygulaması, günlük tükettiğiniz besinleri ve yaktığınız kalorileri hesaplayan bir sağlıklı beslenme uygulamasıdır. Uygulamanın amacı, günlük olarak yaktığınız ve aldığınız kalorilerle birlikte formunuzu korumanızı sağlamaktır.

Uygulamanın kullanımı çok basit, kurulumdan sonra sizi yönlendiriyor. Sistem genel olarak şu şekilde işliyor: uygulamayı ilk yüklediğinizde yaşınızı, boyunuzu ve kilonuzun girişini yapıyorsunuz. Daha sonra düzenli kilo verme, kilonuzu koruma gibi seçeneklerden uygun olanı işaretliyorsunuz, uygulama size günlük kalori ihtiyacınızı belirliyor. Bu işlemlerden sonra her gün, tükettiğiniz besinlerin girişini yapıyorsunuz, bu sayede aldığınız kalorileri uygulama sizin yerinize hesaplıyor. Ayrıca, yaptığınız egzersizleri, dinlenme ve uyku sürelerinizin de girişini yaparak yaktığınız kalorileri de sisteme ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca bilgilerinize her yerden ulaşabilmeniz için senkronize etme seçeneği de bulunuyor.

Uygulamanın genel özellikleri şu şekilde:

  • Sistemde kayıtlı yiyecekler, restoranlar, popüler markalar, süpermarket markaları,
  • Ambalajlı gıdaları hızlı kaydetmek için barkod okuyucusu,
  • Tükettiğiniz yiyecekleri takip etmek ve planlamak için yemek günlüğü,
  • Yaptığınız kalorileri takip etmek için egzersiz günlüğü,
  • Ağırlık bilgilerinizi kaydetmenize olanak sağlayan ağırlık takipçisi,
  • Aylık olarak tükettiğiniz kalorileri ve yaptığınız egzersizleri oranlayarak ortalama sonuç veren diyet takvimi,
  • Bilgilerinize her yerden ulaşabilmeniz için senkronize et seçeneği.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

FatSecret Kalori Sayacı, uygulaması öğün olarak günlük tüketmeniz gereken kalori takibi ile ölçümünü sunan özel bir sağlıklı beslenme uygulamasıdır.

Uygulama, kullanıcılara yemeklere ait kalori ve beslenme bilgilerini sunan her öğün için yapılması gereken egzersizleri ve yenilmesi gereken yiyicekleri sunan özel bir dengeli beslenme ve kilo verme uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde; kilo takibi yapabilmek için haftalık olarak gelişme takibi sunan kilo takipçisi modülü, Tüketilen ve yakılmış kalorileri görmek için diyet takvimi, Yaktığınız kalorileri kaydetmek için egzersiz günlüğü, Ne yediğinizi takip etmek ve planlamak için yemek günlüğü ve Favori yemekler, markalar ve restoranlarınız için kalori ve besin bilgilerini bulmayı sağlayan hızlı seçim menüleri mevcut dur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Kalori Sayacı yemekler için beslenme bilgilerini bulmak, öğün, egzersiz ve kilonuzu takip etmek için gerekli bir uygulamadır.

Kalori sayacını kullanmak basittir ve başarılı olmanıza yardım etmek için bütün harika araçları barındırır- Favori yemekler, markalar ve restoranlarınız için kalori ve besin bilgilerini bulmayı sağlayan hızlı seçim- Bir barkod tarayıcı ve manual barkod girişi- Ne yediğinizi takip etmek ve planlamak için yemek günlüğü- Yaktığınız kalorileri kaydetmek için egzersiz günlüğü- Tüketilen ve yakılmış kalorileri görmek için diyet takvimi- Kilo takipcisi- Nasıl ilerlediğinizi kaydetmek için bir günlük

Bilgilerinize her yerde, her zaman ulaşmak için hesabınızı senkronize edebilirsiniz.

Umarız Kalori sayacını seversiniz. Durmadan uygulamamızı geliştirmeye çalışıyoruz yani daha çok iyi şeyler gelecek :)

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;