FB Liker

Facebook Beğeni Sayısı Arttırma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Liker Apps
tamindir.com indir.com

FB Liker, popüler sosyal medya platformu Facebook üzerinde yaptığınız paylaşımların beğeni yani Like sayısını arttırmak isteyen kullanıcılara hizmet edebilmek için geliştirilen yararlı bir Android sosyal medya uygulaması.

Henüz yeni çıkan bir uygulama olmasına rağmen kullanıcılarından çok olumlu geri dönüşler alan uygulama sayesinde, Facebook üzerinde yapacağınız paylaşımlarınızın beğeni sayısını kolayca arttırabiliyorsunuz.

Çok basit ve sade şekilde tasarlanan uygulamanın kullanımı da aynı şekilde kolay. Uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirip kurduktan sonra, açarak Facebook hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra ekran üzerinde paylaşımlarınız görünecektir. Burada istediğiniz paylaşımı seçerek like sayısının artış sürecini başlatabiliyorsunuz. Bir süre devam eden işlem tamamlandıktan sonra paylaşımınızın ne kadar beğeni yani like aldığını ekranda göreceksiniz. Şu an için başarılı bir şekilde çalışan uygulamayı kullanarak siz de Facebook fenomenlerinden biri olabilir ve arkadaşlarınız arasında daha popüler hale gelebilirsiniz.

Yapacağınız şarkı, özlü söz, video ya da herhangi bir Facebook paylaşımının beğeni sayısını arttırmak için kullanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz. İndirip göz atmanızda fayda var.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

FB Liker; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, popüler sosyal paylaşım platformu olan Facebook üzerinde yapmış olduğunuz paylaşımlarınızın beğeni sayısını arttırmak için kullanabileceğiniz harika bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulama, oldukça yeni olmasına rağmen kullanıcıların oldukça beğenisi kazanmış durumda. Uygulamayı kullanarak Facebook paylaşımlarınızın beğeni sayısı arttırabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken; uygulamayı Android cihazlarınıza yüklemek ve Facebook hesabınız ile giriş yapmak. Bu aşamadan sonra ekran üzerinde kendi paylaşımlarınızı göreceksiniz. Bu paylaşımlar arasından beğenisini arttırmak istediğiniz paylaşımı seçerek beğenileri kolayca arttırabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;