Fecoder

Android için Facebook Profil Çözücü Uygulama

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Buğra Ayan
tamindir.com indir.com gezginler.net

Fecoder, Android telefon ve tablet sahiplerinin istedikleri Facebook kişilerinin profillerine girerek fotoğraflarını görebilmesini sağlayan başarılı bir uygulama. Facebook fotoğraflarını görüntüleme ile sınırlı klamayan uygulama, istediğiniz kişilerin profilinde yer alan video, yorum yapılan fotoğraflar, etiketli olduğu fotoğraflar, eklenen fotoğraflar, beğendiği fotoğraflar, kullandığı uygulamalar, beğendiği sayfalar, zyaret ettiği yerler ve beğendiği yerler gibi pek çok profil bilgisini görmenizi sağlıyor.

Uygulama oldukça basit bir şekilde çalışıyor ve kullanması gayet rahat. Profil fotoğraf ve diğer bilgilerine ulaşmak istediğiniz kişinin Facebook ID'sini biliyorsanız girmeniz yeterli. Eğer ID'sini bilmiyorsanız ilk olarak kullanıcı adını girerek Facebook ID'sini öğrenmeniz gerekiyor. Bir sonraki adımda ID'yi kullanarak fotoğraflara ulaşıyorsunuz. Kendi profilim üzerinden örnek vererek detaylı olarak açıklamak sizler için daha yararlı olacaktır. Benim profil adresim '' https://www.facebook.com/yanikbaris ''. Bu linki Facebook'dayken üstten kendi adınıza tıklayarak görebiliyorsunuz. Bu linkte sondaki ''yanikbaris'' kısmı benim kullanıcı adım. Bunu uygulama üzerinde girerek profilimin ID'sini öğrendikten sonra ID'yi girerek fotoğraflarıma erişebiliyorsunuz.

Faebook profil çözücü olarak geçen Fecoder ile kişilerin Facebook profilindeki tüm fotoğraflarına erişemeyebilirsiniz fakat bir çok fotoğrafını kontrol edebilirsiniz. Eğer siz de merak ettiğiniz ama bir türlü ulaşamadığınız kişilerin fotoğraflarını merak ediyorsanız Fecoder'i ücretsiz olarak Android mobil cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlamanızı öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android işletim sistemine sahip telefon ya da tabletinizde kullanabileceğiniz Fecoder, arkadaş listenizde olmayan Facebook kullanıcılarının gizli fotoğraf ve yorumlarını görüntülemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır.

Kapalı olan Facebook profillerini kullanıcı adına göre ID'si ile birlikte çözebilen uygulama, istediğiniz herhangi bir Facebook kullanıcısının zaman tünelinde ve fotoğraflarında çıkmayan içeriklerini kolay bir şekilde gözler önüne seriyor.

Bunun yanında kişini beğendiği ve yorumladığı fotoğrafları da görmenizi sağlayan Fecoder ayrıca, kişinin beğendiği ya da gittiği mekanları da gösterebiliyor.

Kullanımı son derece basit olan uygulama tamamen Türk yapımı olup, Facebook'un başını ağrıtacağını tahmin ettiğimiz ender uygulamalar arasında yer alıyor.

İndirme Sayfası (indir.com)

Android üzerinde çalışan Fecoder programını kullanarak arkadaşınız olmasa dahi istediğiniz kişinin bazı fotoğraflarını bulabilirsiniz.Kullanma klavuzu için;http://www.bugraayan.com/turkish/fecoder-programiyla-facebook-kapali-profillere-erisebilirsiniz/

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;