Fenerbahçe Canlı Duvar Kağıdı

Android için Canlı Duvar Kağıdı Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Android Castles
tamindir.com indir.com gezginler.net

Fenerbahçe Canlı Duvar Kağıdı, Fenerbahçeli taraftarlar için özel olarak üretilmiş bir uygulama olup, içinde birbirinden renkli ve farklı Fenerbahçe logoları barındırıyor.

Arkaplan ve logoları dilediğiniz gibi değiştirdiğiniz bu canlı duvar kağıdı uygulamasını takımınızın logosunu gün içerisinde sürekli görmek istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra etkileyici hareketli arkaplan resimlerini Android cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. İndirme işleminden sonra ; Ana Sayfa > Menü > Duvar Kağıtları > Canlı Duvar Kağıtları adımlarını izleyerek duvar kağıdı ayarınızı yapmanız mümkün. Kullanmak için gerekli herhangi bir yükleme işlemi yoktur.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
          Tüm Fenerbahçe hayranları buraya! Bu uygulamada Fenerbahçenin logolarının bulunduğu harika duvar kağıtları mevcuttur. Uygulama android veri tabanlı cihazlar içindir. Fenerbahçenin logolarını ve arka plan görüntüleri üzerinde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Telefonunuz da sizin gibi fanatik olacak. 
          Üstelik ücretsiz olan bu uygulama telefonunuzda çok az bir yer kaplar. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu uygulama son derece güvenilirdir ve hiçbir şekilde virüs içermez. Tüm Fenerbahçelilerin cep telefonunda kesinlikle bulundurması gereken bir uygulamadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;