Fenerbahçe Duvar Kağıtları HD

Fenerbahçe duvar kağıdı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: M-Mobile Studio
tamindir.com indir.com

Fenerbahçe Duvar Kağıtları HD, Fenerbahçe'ye gönül vermiş Fenerbahçe taraftarlarının telefonlarında kullanmak isteyeceği arkaplanları içeren bir Android duvar kağıdı koleksiyonudur.

Uygulama tribündeki Fenerbahçe taraftarları, Moussa Sow gibi Fenerbahçe futbolcuları ve Fenerbahçe taraftarlarının dalgalandırdığı Fenerbahçe bayrakları gibi öğelerin özel anlarının yakalandığı fotoğraflardan oluşan duvar kağıtlarını içermektedir. Her duvar kağıdı özel olarak işlenmiştir ve HD kalitededir. Duvar kağıtlarını telefonunuzda kullanmak için tek yapmanız gereken uygulamayı açarak dilediğiniz duvar kağıdını seçip "Duvar Kapıdı Yap" tuşuna dokunmaktır. Böylece Fenerbahçe sevginiz akıllı telefonunuza da yansıyacaktır.

Uygulama ayrıca Fenerbahçe duvar kağıtlarını kilit ekranı duvar kağıdı olarak kullanmanıza da izin verir. Bunun için ana ekrandayken Menü - Ayarlar - Kişiselleştir - Ekran - Kilit Ekranı Stili - Duvar Kağıdı yolunu izleyerek kilit ekranınızın duvar kağıdını değiştirebilirsiniz.

Uygulama güncellendikçe yeni duvar kağıtları uygulamanın arşivine eklenmektedir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Fenerbahçe Duvar Kağıtları HD, uygulaması fenerbahçe taraftarları için özel içerikler sunarak sarı, lacivert ekran kaplaması sunan bir mobil uygulamadır.
Uygulama, fenerbahçe taraftarlarının yüksek çözünürlükü olarak yeni futbolcu eklentileri ve sürekli yenilenen geniş içerik desteği ile mobil cihazlarının ekranlarını süslemeleri için sunulan bir duvar kağıdı mobil uygulamasıdır.
Tamamen kullanıcı odaklı olup, fenerbahçe renkleri ile süslü sarı-lacivert renklerden 50'den fazla içeriği mobil cihaz kullanımları için her ekran modülüne uygun bir şeklide sunan bir mobil uygulamadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;