Fenerbahçe Zil Sesleri

Ücretsiz zil sesi

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: HTC Software
tamindir.com indir.com gezginler.net

Fenerbahçe Zil Sesleri, Android cihazlarınız üzerinde gelen arama veya uyarılarda Fenerbahçe Marşı duyabilmek için kullanabileceğiniz oldukça güzel ve başarılı bir zil sesi uygulamasıdır.

İçerisinde 25 farklı zil sesi bulunan uygulama Fenerbahçe taraftarları için özel olarak hazırlanmıştır. Marşları dinleyebilmek veya zil sesi olarak ayarlayabilmek için yapmanız gereken tek şey uygulamayı ücretsiz olarak indirmek.

Uygulamada bulunan marşların büyük çoğunluğu uzun versiyonlarıdır. Uygulamayı kullanarak istediğiniz an istediğiniz yerde Fenerbahçe takımın en sevilen marşlarını dinleyebilirsiniz. Marşlar uygulama ile birlikte arka arkaya çalabilir ve siz başka bir şey ile uğraşırken Android cihazınızın arka planında çalmaya devam eder.

Uygulama marşları içerisinde barındırdığı için, indirdikten sonra marşları dinleyebilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Sizde Fenerbahçeliyseniz ve takımınızın marşlarını Android cihazınız üzerinden istediğiniz an dinlemek veya zil sesi olarak ayarlamak istiyorsanız hemen ücretsiz olarak bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
   Fenerbahçe zil sesi android uygulaması ile gönül verdiğinizin takımınızın zil sesleri artık mobil cihazınızda da olacak. Birbirinden farklı 18 zil sesi barındıran uygulamadaki sesleri dilerseniz telefon sesi, alarm sesi, bildirim ses tonu olarak ayarlayabilirsiniz.
   Spordroid tarafından üretilen bu uygulamadaki zil sesleri ile süslemek tamamen ücretsiz olup içeriğinde:
Başkanın fermanı, Fenerbahçe marşı, samanyolu, sen Fenerbahçe gibi birçok herkes tarafından beğenilen zil sesleri bulunmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Fenerbahçe ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her şey burada. Zil Sesi mobil uygulaması ile takımınızın zil sesleri anında cebinizde!

Birbirinden farklı 25 adet zil sesi bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirmek!

Uygulamamızda ki marşların çoğu uzun versiyondur. Parçalar arka arkaya ve arka planda da çalışabilmektedir. Ayrıca uygulamamız internet (wifi) olmadan da çalışmaktadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;