FiloTürk

Filo araçlarınızı mobil ile takip etme uygulaması

Platform: Android
Lisans: Demo
Dil: TR / EN
Üretici: Mobiliz A.Ş.
tamindir.com indir.com

FiloTürk uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak sahip olduğunuz araç filosunun hareketlerini gözlemlemenize olanak tanıyan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Ancak uygulamanın ücretsiz olması maalesef servisin de ücretsiz olduğu anlamına gelmiyor. Demo olarak kullanabileceğiniz bu ücretsiz sürüm, geniş filolarınızı takip etmek istiyorsanız ücretli üyelik almanızı gerektiriyor ancak demo sürümün nasıl çalıştığını anlamanız için yeterli olacağına inanıyorum.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, hem araçlarınızın listesini toplu olarak görmenize izin veriyor, hem de araçların üzerine tıklayarak günde kaç km yaptıklarını, ne kadar rölantide durduklarını, anlık olarak araç hareket durumlarını ve diğer pek çok istatistiği görmenizi sağlayabiliyor. Aynı anda birden fazla farklı filonun yönetiminine de imkan sağlaması ile pek çok araçlı işletmenin iş yönetimini daha kolay hale getirecektir.

Araçların anlık olarak hızlarını bile arayüzünde sunabilen ve tam adresini verebilen uygulama, isterseniz sürücüleri uyararak şartlarınıza uymalarını sağlamak için gereken tüm verileri yöneticilere veriyor. Çeşitli filtreleme seçeneklerinden faydalanarak yakınlardaki araçları, duranları, rölantidekileri ve hareket halindekileri de ayrı olarak filtrelenmiş listelerden görüntüleyebiliyorsunuz.

Bir harita görüntüsüne de sahip olan FiloTürk, bu harita üzerinde araçların gittikleri rotaları incelemeniz için gereken takibi gerçekleştiriyor. Böylece rotasından sapan araçları da tespit edebiliyorsunuz. Araçların geriye dönük harita hareketlerini de saklayabildiğini belirtmeden geçmemek lazım.

Kiralık araç ve filo şirketlerinin göz atmadan geçmemeleri gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

FiloTürk, uygulaması firma araç takip sistemi olup kişiselleştirme seçenekleri ile aktif olarak kullanıma imkan tanıyan bir uygulamadır.

Uygulama, kullanıcılara kapsamlı modüller ile şirket araçlarınızı, kişisel araçlarınızı ve tüm motorlu taşıtları kolaylıkla harita üzerinden gps özelliği mobil yol ile takip etme ve canlı olarak görüntüleme seçenekleri sunan bir yazılımdır.

Uygulama içerisinde; filo takip seçenekleri ile araba ekleme sınırı olmadan, İp kayıt seçeneği ile tüm araçlarınızı kategorilendirme seçenekleri ile takip etme ve haberdar olma seçenekleri mevcut olarak bulunmaktadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;