Fix TV

Android için Televizyon İzleme Programı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: Fixjoy Bilişim
tamindir.com indir.com gezginler.net

Fix TV, Android cihazlarınızda Televizyon izleyebilmeniz için tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamadır. Bilişim hizmetleri sağlayan Türk şirketi Fixjoy tarafından hazırlanan uygulama ile yerli ve yabancı yüzlerce kanalı canlı izleyebiliyorsunuz.

Oldukça hızlı ve yüksek görüntü kalitesine sahip uygulamaya her geçen gün yeni kanallar eklenerek gerekli güncelleştirmeler yapılıyor. Kendi alanında henüz yeni olan Fix TV uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden Televizyon izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Evlerimizdeki televiyonlarda takılı olan uydularda bulunan kanalların bir çoğunu içeren uygulama Televizyonsuz yapamam diyen kullanıcıların vazgeçilmezi olabilir. Uygulama içerisindeki kanal arama özelliği sayesinde izlemek istediğiniz kanalı saniyeler içinde bulabilirsiniz.

Uygulama içerisindeki popüler ve en çok izlenen kanallardan bazıları; Star TV, ATV, Kanal D, tüm TRT kanalları, CNN Turk, Saman Yolu, Gs TV, Kral TV, Cnbc-e, Bloomberg HT, Kanal 7, Power Türk ve daha yüzlercesi.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı hemen indirerek Android cihazlarınızda dilediğiniz an istediğiniz TV kanalını seyredin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Yerli ve yabancı yüzlerce Televizyon kanalına ulaşabilmenizi sağlayan Fix TV uygulaması sayesinde bu kanalları Android cihazlarınız üzerinden izleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Android telefonunuza indirebileceğiniz Fix TV uygulamasında yüzlerce yerli ve tabancı televizyon kanalının yayınlarına internet bağlantınızı kullanarak erişebilir ve istediğiniz her zaman bulunduğunuz herhangi bir yerden sorunsuz bir şekilde televizyon programlarını izleyebilirsiniz.

Yüksek görüntü kalitesi ile mobil televizyon izleme keyfini yaşayabilmenizi sağlayan Fix TV uygulamasının her gün güncellenen yapısı ile yeni eklenen televizyon kanallarını da izleyebilirsiniz. Türkçe olarak kullanabileceğiniz ve son derece sade tasarlanmış arayüze sahip olan uygulama ayrıca İngilizce, Rusça, Almanca ve Azerice dil desteğine de sahiptir.

Tüm bunlara ek olarak kanal arama özelliğine de sahip olan Fix TV' de izlemek istediğiniz kanalı arama bölümüne yazarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Yerli ve yabancı birçok Televizyon kanalını mobil cihazınızda izleyebileceğiniz bir uygulamadır.

• Hızlı çalışan kanallar• Mümkün olduğunca en yüksek kalitede görüntü• Türkçe/İngilizce menü seçeneği• Uygulama içi kanal arama

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;