Fobito

Android için Oyun Portalı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Fobito
tamindir.com indir.com

Fobito, en iyi Android oyunlarını ayağınıza getiren güvenilir ve yüksek kaliteli bir oyun portalıdır.

Ücretsiz ve tamamen Türkçe bir servis olan Fobito, yeni oyun keşfetme konusunda size yardımcı olmaktadır. Hergün size yeni oyun önerileri sunan Fobito, Google Play Store üzerindeki binlerce oyunu tarar ve bu oyunların arasından en çok beğeni ve yorum alanları beğenilme oranları ile size sunar. Ayrıca bu Android oyunları filtrelenir ve aralarında bedava olanlar daha çok ön plana çıkar. Böylece bedava oyun indirmek zahmetsiz bir işlem haline dönüşür. Uygulama ile ücretli olan oyunlara da göz atmanız mümkündür.

Fobito'da size sunulan oyunların kategoriler altında gruplanması oyunlara tercihlerinize göre daha kolay erişmenizi sağlar. Araba oyunları, futbol oyunları, zeka oyunları, basketbol oyunları ve çocuk oyunları gibi kategoriler altında sevdiğiniz türde oyuna hızlıca erişebilirsiniz. Fobito kurulu oyunlarınızı tek bir yere toplamanıza imkan verir. Bu sayede bu oyunları kaldırmanız çok daha kolay olmaktadır.

Fobito'nun en başarılı yönlerinden birisi sosyal bir oyun portalı olmasıdır. Uygulama ile arkadaşlarınızın hangi oyunları oynadığını, telefonlarına hangi oyunları kurduklarını görebilmektesiniz. Bunun yanında arkadaşlarınızın durum güncellemelerini beğenme ve yorum yapmak da mümkündür.  Oynadığınız oyunun kendi duvarında da yorum paylaşabilir, oyunu oynayan başka insanların yorumlarına göz atabilirsiniz. Fobito sayesinde yeni arkadaşlıklar kurabilmenize de olanak sağlanmaktadır.

Eğer Android cihazınızda oyun oynamayı seviyorsanız Fobito kesinlikle kaçırmamanız gereken bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz Fobito uygulaması sayesinde yepyeni oyunları keşfedebilirsiniz.
Kolay kullanılabilir arayüzü ile uygulama tarafından günlük olarak görebileceğiniz oyunları çok beğeneceksiniz. Ayrıca uygulama üzerinden arkadaşlarınızın hangi oyunları oynadığını ya da telefonlarına hangi oyunları kurduklarını kolay bir şekilde görebileceksiniz. 
Sosyal bir uygulama olan Fobito ile ayrıca yeni arkadaşlıklar kurabilir, arkadaşlarınız ile yeni oyunlar paylaşabilir, bedava oyunları görebilir ve hatta ücretli oyunlara bile göz atabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan Aksiyon, Kart, Klasik Oyunlar, Spor Oyunları, Zeka Oyunları gibi kategoriler altında listelenmiş olan binlerce oyunu da inceleyebilir, beğendiğiniz oyunları hızlı bir şekilde telefonunuza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
Oynadığınız oyunların duvarına yorum göndererek o oyunu oynayan diğer kullanıcılarında yorumlarını okuyabilirsiniz. 
İndirme Sayfası (indir.com)