Foor

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: aHi Labs
gezginler.net

Foor eğlenceli ve zorlayıcı yeni bir bulmaca oyunu! Blokları yatay veya dikey olacak şekilde en az 4'lü sıralamalar ile diz ve özel blokları yok et. Oyun ilerledikçe yok etmen gereken daha fazla özel blok karşına çıkacak. Tüm ekran dolmadan önce ne kadar yüksek puan toplayabilirsin?

Foor'u rahatlatıcı, eğlendirici ve bağımlılık yapıcı bir zihin egzersizi olarak oynayabilirsin. Saniyeler içerisinde öğrenip hemen oynamaya başlayabilirsin, ancak uzmanlaşmak biraz zaman alacaktır. Stratejini belirle, blokları en az 4'lü sıralar halinde yatay veya dikey olacak şekilde bir araya getir, özel blokları patlat ve harika görsellerin tadını çıkar!

Yaptığın puanı istediğin sosyal platformda paylaş ve arkadaşlarınla yarış!

Foor Özellikleri:

? Basit, özgün ve yenilikçi oyun tasarımı? Rahatlatıcı, harika görsel tasarım? Daha yüksek puan toplamak ve para kazanmak için dörtlü, beşli veya altılı sıralamalar yaparak blokları patlat? Birbirinden harika temaları aç: Piggy, Snowy, Oysteroid, Pirates ve daha fazlası..? Skorunu paylaş ve puan tablosunda arkadaşlarınla yarış? Zaman, bölüm ve oynama limiti olmadan sınırsızca oyna? Tamamen ücretsiz

Sürekli birbirine benzer taşları patlattığın bulmaca oyunlarından sıkıldın mı? Yeni ve bağımlılık yapıcı oyun tasarımı ile farklı bir şey dene.

Eğlenceye katıl ve Foor'un tadını çıkar!

İndirme Sayfası (gezginler.net)