Freeletics

Android İçin Egzersiz Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: Freeletics
tamindir.com indir.com

Freeletics, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir egzersiz uygulamasıdır. Hayli kişiselleştirilebilir ve dinamik olmasıyla diğer spor uygulamaları arasında kendini gösteren bu uygulama ile kısa sürede vücudunuzu şekle sokabilirsiniz.

Sağlıklı ve sportif bir yaşam istiyorsanız, nerede olursanız olun, kendin vücudunuza ve ağırlığınıza uygun egzersizlerle sor yapabilirsiniz. Alet ya da ağırlık gibi ek malzemelere de ihtiyacınız olmadan bunu yapabilirsiniz.

Başlangıç seviyesindekilerden profesyonel olarak spor yapanlara kadar herkese hitap eden bir uygulama olan Freeletics ile kilo verme, şekle girme ya da kardio yapma gibi bütün amaçlarınıza yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.

Özellikler:

  • Video rehberler.
  • Dahili zaman tutucu.
  • Koşu koçu.
  • Arkadaşlarla yarışma imkanı.
  • Liderlik listelerinde zamanınızı karşılaştırma.
  • Kişiselleştirilmiş koç sistemi.

Eğer siz de alternatif bir spor uygulaması arıyorsanız, Freeletics'e göz atmanızı tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Freeletics; Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, kişiselleştirilebilir yapıya sahip bir spor ve egzersiz uygulamasıdır.

Fazla kilolarından şikayet eden ve vücudunu forma sokmaya çalışan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş Freeletics uygulaması sayesinde size özel hazırlanan spor programı ile oldukça kısa sürede vücudunuzu forma sokabilirsiniz.

Freeletics uygulaması içerisinde; video rehberler, dahili zaman tutucu, koşu koçu, arkadaşlarla yardımlaşma olanağı, liderlik listesinden zamanınızı karşılaştırma, kişiselleştirilmiş koç sistemi gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Başlangıç seviyesinden profesyonel olarak spor yapanlara kadar her seviyeden kullanıcıya hitap eden, sağlıklı kilo vermenize ve vücudunuzu forma sokmanızı sağlayan Freeletics uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)