Frim: yeni arkadaşlar & sohbet

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Frim
gezginler.net
ONLINE YENİ ARKADAŞLARLA TANIŞINÜlkenizde birbirinden ilginç binlerce insan çevrim içi ve sizinle sohbet etmek ve arkadaş olmak için hazır. Frim'de yeni arkadaşlarla tanışmak çok kolay ve çabuktur, yapmanız gerekenler: çevrim içi olmak, profilinizi doldurmak, hobilerinizi belirtmek, bir fotoğraf yükleyerek yeni insanların sizi ziyaret etmesini beklemek. Veya daha aktif olabilir ve Haykırış (Shout) paylaşabilirsiniz - ülkenizde bulunan tüm insanlar mesajınızı görecek ve sizinle sohbet etmek veya arkadaş olmak bile isteyecek. Ayrıca kendi ülkeniz dışından arkadaşlarla tanışmak için başka ülkelerde de Haykırışlar (Shouts) paylaşabilirsiniz, başka ülkelerden insanların nasıl yaşadıkları, neler düşündükleri ve hobilerinin neler olduğunu bilmek her zaman ilginçtir. Ve yeni arkadaşlar bulmak için kesinlikle bizim güçlü arama özelliğimizi de kullanabilirsiniz: tek yapmanız gereken sadece yaş, cinsiyet, ülke, şehir ve hobileri belirtmek - ve işte oldu - seçtiğiniz özelliklerle eşleşen çevrimiçi bir çok ilginç insan sizinle sohbet etmeye hazır. Tek yapmanız gereken onlara bir mesaj veya şirin bir emoji göndermek - ve bir bakmışsınız sohbet ediyorsunuz!

YAKININIZDAKİ İNSANLARI KEŞFEDİNBizim özel teknolojimiz sayesinde şu anda gerçekten yakınınızda bulunan insanları keşfedebilirsiniz. Ve yeni çevrimiçi arkadaşınız hızlı bir şekilde sizin gerçek arkadaşınız olacak. Veya sadece "buluşmalar” toplayabilir ve haftalık yarışmamıza katılabilirsiniz - ne kadar çok buluşma toplarsanız o kadar yüksek puan alırsınız. Ve her geçen gün daha fazla insan sizi fark eder

ARKADAŞLAR İÇİN MESAJLAŞMA PROGRAMIFrim sadece yeni arkadaşlar bulmakta kullanılmaz, MoCo Media'da bizim için sizlere arkadaşlarınızla Whatsapp ve Viber'de olduğu gibi tüm mesajlaşma programı imkanlarını sunmak çok büyük önem taşır. Bu nedenle bir çok özel yüz ifadesi ve eğlenceli etiketler veya sadece emoji'lerden istediğinizi kullanabilirsiniz. Ve tabii ki arkadaşlarınızla dilediğiniz fotoğrafları paylaşmakta özgürsünüz.

ÜCRETSİZYeni arkadaşları tamamen ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz, herhangi bir üyelik ücreti ya da "sadece VIP" şeklinde kısıtlamalar yoktur, her Frim üyesine her zaman ulaşabilirsiniz.

FRIM'CİLER NE DİYOR?"Harika ve ilginç”, "çok güzel bir online uygulama ve kullanmayı çok seviyorum”, "Yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyorum”,”sohbet etmek için harika bir yer ve çok seviyorum”, "çok iyi bir mesajlaşma programı ve hızlı bir şekilde çalışıyor”, "böyle bir şeye sahip olmak çok güzel”, "çok hoş ve basit, çok sevdim”, "Frim, dünya çapında, bağlantı kurmak, sohbet etmek ve partner bulmak için mükemmel bir uygulama”, "Frim'de sohbet etmeyi her şeyden çok seviyorum”, "Çok hoş bir uygulama, yeni arkadaşlarla tanışıyorum ve şimdi günler hiç de sıkıcı değil çünkü artık FRIM'deyim!”, "Bu muhteşem bir şey, her yerden arkadaşlarla bağlantı kuracağım”, "Tüm sohbet uygulamalarına alternatif bir Sosyal uygulama” ve daha nicesi!

MASAÜSTÜ UYGULAMASIYeni arkadaşlar bulmak ve Windows Masaüstü Bilgisayarınızda onlarla sohbet etmek için lütfen http://fr.imweb sitesini ziyaret edin ve Frim masaüstü uygulamasını indirin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)