Galatasaray Marşları

Android için Galatasaray Marşları Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Galatasaray Marşları, istediğiniz zaman istediğiz yerde Galatasaray marşlarını dinlemenizi sağlayan etkileyici bir uygulamadır. Marşları dinleyebilmek için tek ihtiyacınız uygulamayı indirmek. Marşları içinde barındıran uygulama sayesinde internet bağlantınızolmasa bile takımınızın marşlarını dinleyebiliyorsunuz.

Uygulama ile birlikte gelen marşları ister dinleyebilir isterseniz Android cihazınızın zil sesi olarak ayarlarak gün içerisinde arandıkça duyabilirsiniz. Birbirinden güzel arkaplan resimleri ile birlikte tasarlanan uygulamayı tüm Galatasaray taraftarları çok sevecek.

Uygulama içindeki bazı marşlar:

  • Kalbimdesin her zaman
  • Ölüm varmış korku varmış
  • Yürüyoruz biz bu yolda
  • Burası TT Arena
  • Çıldırın çıldırın

Yukarıdaki marşlara ek olarak pek çok marş içeren uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Marşlar arkaplanda çalabildiği gibi aynı zamanda sırayla da çalabilmektedir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
GS Marşları mobil uygulaması artık cebinizde! Bu uygulama ile internete bağlı kalmadan takımınızın birbirinden güzel marşlarını dinleyebilirsiniz, marşlar internetten indirilmiyor, uygulamada mevcut.

Çevrimdışı olarak da dinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirmek! İster dinleyin, ister zil sesi yapın, Sarı Kırmızı Aslan Galatasaray'a desteğinizi gösterin. Şarkılar hem arka planda hemde sırasıyla çalabilmektedir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;