Garanti e-Trader

Dünya piyasası takip ve işlem hacmi uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

Bildiğiniz gibi Garanti Bankası, günümüzde Türkiye'nin en büyük bankalarından bir tanesi. Garanti Bankası'nın herkes için hazırladığı internet bankacılığı uygulamalarının haricinde bir de borsayla ilgilenenler için hazırladığı uygulaması var.

Garanti e-Trader, borsayı takip eden ve ilgilenenlerin beğeneceğini düşündüğüm bir uygulama. Hiç bir ek ücret ödemenize gerek kalmadan kullanabileceğiniz servisi, Android cihazınıza tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Özellikler:

  • Hisse senedi işlemleri.
  • VIOP işlemleri.
  • Veri izleme.
  • Hisse senedi alım satım.
  • Teknik analizler.
  • Dünya endeksleri.
  • Kur bilgileri.

Eğer siz de borsayla ilgiliyseniz, Garanti Bankası tarafından geliştirilen bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Garanti e-Trader, uygulaması android işletim sistemine ve 2.1 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için  yazılmış, Türkiye ve Uluslar arası borsa ve borsa gibi çeşitli piyasaları mobil cihazınızdan takip edebileceğiniz bir uygulamadır.
Uygulama Garanti Bankası tarafından android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. Uygulama ile, Türkiye ve uluslararası çeşitli piyasaları izleyebilirsiniz. Hisse Senedi ve VOB sözleşmeleri alım-satım işlemi yapabileceğiniz ve portföyünüzü takip edebileceğiniz garanta tarafından sunulan bir yatırım uygulamasıdır. 
Uygulama ile ayrıca garanti bankası müşteri hizmetlerine kolay erişim imkanı, en yakın garanti şube ve Atm harita üzerinde bulma ve yönlendirme imkanıda sunmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)

e-Trader Android uygulaması Türkiye ve uluslararası çeşitli piyasaları izleyebileceğiniz, Hisse Senedi ve VOB sözleşmeleri alım-satım işlemi yapabileceğiniz ve portföyünüzü takip edebileceğiniz bir yatırım uygulamasıdır. Uygulama, Alo Garanti, En Yakın Şube/ATM, Haberler, Günün Yorumu gibi günlük hayatı kolaylaştıran Garanti servislerine de erişim sağlıyor.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;