GO Weather

Android İçin Hava Durumu Öğrenme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: GO Dev Team
tamindir.com indir.com

GO Weather uygulaması Android cihazlar için hazırlanmış dizaynı kaliteli ve reklam içermeyen ücretsiz bir uygulama. Temel işlevi bulunduğunuz veya sorguladığınız şehrin hava durumunu ve beklentilerini doğru bir şekilde size yansıtmak.

Dünya çapında binlerce hava durumu kuruluşundan bilgileri alan uygulama HD video kalitesinde ve widgetları da oldukça kaliteli bir görünüm sunuyor. Ayrıca favorilerinize 10 adede kadar konum ekleyerek hızlı bir şekilde konumlar arası hava durumu değerlendirmesi yapabiliyorsunuz. Çevrimdışı çalışma desteği de bulunan uygulama sayesinde internete bağlanmadan en son kaldığınız hava durumunu tekrar kontrol edebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
GO Weather uygulaması ile mobil cihazınızın ekranından günlük hava durumlarını listeler halinde görüntüleyebilirsiniz. Bu alanda birçok hava durumu uygulaması olsa da GO Weather uygulamasını diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği ekranınızda 3 boyutlu animasyonlar ile günlük hava durumunu görsel bir şekilde göstermesidir.
Uygulama son derece gelişmiş bir yapıya sahip olmasının yanında ücretsiz olmasına karşın hiçbir şekilde reklam gösterimi yapmamaktadır. Geniş bir veritabanına sahip olan GO Weather, merkezi şehirlerin yanında küçük yerleşim yerlerininde hava durum raporlarını sizlere sunmaktadır. Ayrıca uygulama daha önceden size bildirdiği hava durumlarını veritabanında saklayarak geçmişe dönük raporlara hızlı bir şekilde dönüş yapmanızı sağlar.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;