Google Duo

Görüntülü Arama Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Google, Inc.
indir.com gezginler.net

Google Duo, telefon rehberinde bulunan kişilerle görüntülü sohbet edebileceğimiz bir uygulama. Bağlantı hızı ve türünden bağımsız olarak 720p çözünürlüğe kadar ses ve video aktarımını sağlıyor.

FaceTime'ı akla getiren uygulama doğrudan telefon numaranızı girerek başlayabiliyorsunuz. Ayrıca birebir görüşmeye izin vermesi ile de FaceTime'ı akıllara getiriyor. Hem Wifi hem de hücresel bağlantısı ile yapılan aramalar baştan uca şifreleme yöntemi ile korunuyor.

Sade arayüzRehberinizde istediğiniz kişiyi tek bir dokunuşla sade arayüzü üzerinden arayın.

Tık TıkGoogle Duo'nun tık tık özelliği sayesinde aramaya cevap vermeden arayan kişiyi görebilirsiniz.

Yüksek kaliteli videoHem mobil hem de kablosuz ağlarda daha güvenilir ve daha hızlı görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Platformlar arasıTek bir uygulama ile hem iOS hem Android kullanan arkadaşlarınız ile irtibat halinde olun.

İndirme Sayfası (indir.com)

Duo, herkes için tasarlanmış sade, güvenilir ve eğlenceli bir görüntülü görüşme uygulamasıdır. Özellikler: Sade arayüz Sade arayüzü sayesinde tek dokunuşla rehberinizden dilediğiniz kişiyi görüntülü arayın. Tık Tık Duo'nun canlı önizleme özelliği sayesinde, daha aramaya cevap vermeden arayanı görün. Yüksek kaliteli video Hem kablosuz hem de mobil ağlarda daha hızlı ve daha güvenilir görüntülü görüşme yapın. Platformlar arası Tek bir uygulamayla, Android veya iOS kullanan tüm arkadaşlarınızla görüntülü görüşme yapın. Sesli Aramalar Görüntülü görüşme yapamayacağınız durumlarda arkadaşlarınıza yalnızca sesli arama yapın. *Operatörünüz kullandığınız veriyi ücretlendirebilir. Ayrıntılı bilgi için operatörünüzle iletişime geçin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;