Haber1903

Android İçin Haber1903 Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Haber1903
tamindir.com indir.com gezginler.net

Haber1903, Beşiktaş ile ilgili haberleri ve köşe yazılarını mobil taşıyan bir Android uygulamasıdır.

Haber1903 isimli internet sitesinin neredeyse tüm içeriklerini Android cihaza aktarma yeteneğine sahip olan uygulama ile en sıcak haberlere erişebilir ve değerli köşe yazarlarının kaleme aldığı onlarca yazıyı kolayca okuyabilirsiniz.

Özel röportajlar, fotoğraf ve video galerileri gibi özel içeriklerin de yer aldığı mecra özellikle de Beşiktaş taraftarlarının ilgisini çekecektir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

   Haber1903 Android uygulamasıyla birlikte artık web tarayıcı kullanmadan da Haber1903 haberlerine ulaşabileceksiniz. Göz yormayan kullanışlı arayüzü ile Beşiktaş Spor Kulubü'ne dair ne varsa artık cebinizde olacak.   Fotoğraf ve video galerileri, son dakika haberleri, transferler, kongreler, resmi açıklamalar ve çok daha fazlasına ulaşmak Haber1903 ekibinin geliştirdiği bu uygulamayla mümkün. Dilerseniz yorumları okuyabilir, hatta oylayabilirsiniz. Kısacası internet sitesinde yapabildiğiniz her şey bu uygulamada da mevcut.

İndirme Sayfası (indir.com)
Beşiktaş'a dair özgün tarafsız resmi haber sitemiz haber1903.com'a sadece web tarayıcı üzerinden değil artık Android mobil cihazlarınız üzerinden de bağlanma şansına sahipsiniz.

Haber1903.com' a ait mobil uygulamamız ile Beşiktaş camiasındaki tüm son dakika gelişmeler, transferler, özel röportajlar, canlı maç anlatımı, foto ve video galeriler ve daha fazlası için ücretsiz uygulamamızı indirebilir ve Beşiktaş'ı istediğiniz her yerde takip edebilirsiniz. Günlük olarak Beşiktaş'a dair tüm branşlardaki gelişmeleri sizlere sunan haber1903.com, sizlerin daha rahat ve her platformda takip edebilmeniz için Android uygulaması ile yayında olup, çok yakında Apple iOS sürümüyle de hizmetinizde olacaktır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;