Haberdar Mobil

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
indir.com gezginler.net

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz Haberdar Mobil uygulaması ile tüm dünyadaki haberleri anında öğrenebilecek ve haberdar olacaksınız.

Haberdar, TRT Türk ekranlarında 11 Mayıs 2009 tarihinden bu yana hafta içi her gün 09.00-10.00 arası canlı yayınlanan Serhat Akça ve Irmak Kerimoğlu?nun birlikte sunduğu bir haber programıdır. Bu uygulama sayesinde en güncel haberlerin bulunduğu dünyanın ve Türkiye'nin en önde gazetelerinin haberlerini bulabilecek ve istediğiniz an istediğiniz yerde tüm haberleri çok kolay bir şekilde cep telefonunuz ile takip edebileceksiniz. 

dünyaca ünlü köşe yazarlarının makalelerini takip edebilecek, tüm haberlerin fotoğraf ve videolarına bir tık ile ulaşabileceksiniz. Haberleri seven ve anlık takip etmeyi isteyen biri iseniz bu uygulamayı mutlaka indirmeli ve dünyanın  haberini cebine almaya başlamalısınız.

İndirme Sayfası (indir.com)
Haberdar programı TRT TÜRK kanalında, 11 Mayıs 2009 tarihinden bu yana hafta içi her gün 09.00-10.00 arası canlı yayınlanan özgün bir programdır. Serhat Akça ve Irmak Kerimoğlu'nun birlikte sunduğu programda Türk ve Dünya gazeteleri dokunmatik ekran teknolojisiyle günlük olarak aktarılmaktadır.

TRT TÜRK haberdar akıllı telefon uygulaması ile;

1. Dünyanın önde gelen gazetelerinden haberleri Türkçe olarak okuyabilir,2. Gündeme dair tüm gelişmeleri takip edebilir,3. Dünya gazetelerinin orijinal baskılarına ulaşabilir4. Dünyaca ünlü köşe yazarlarının makalelerini gazeteler baskıya girmeden okuyabilir,5. Haberdar fotoğraf ve video galerilerine ulaşabilir ayrıca haberdar için çekilmiş video ve fotoğraflarınızı da uygulama ile ulaştırabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;