Halkbank Mobil Bankacılık

Android için Halkbank Bankacılık Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Halkbank Mobil Bankacılık, şubeye gitmeden bankacılık işlemlerini yapabilme kolaylığı sunan mobil bankacılık uygulamasıdır. Halkbank müşterisi olmasanız dahi uygulamanın sunduğu finansal araçları kullanabilir, iç ve dış piyasalardaki gelişmeleri takip edebilir, kampanya ve haberlere göz atabilirsiniz.

Modern olmayan ancak oldukça basit ve hızlı bir arayüze sahip olan Halkbank Mobil Bankacılık uygulaması, hem Halkbank müşterilerinin hem de Halkbank müşterisi olmayan kişilerin yararlanabileceği bir bankacılık uygulaması. Mobil Şube kısayolunu kullanarak bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz ekrana hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mobil Şube ile hesap hareketlerinizi takip etmenin dışında EFT ve Havale işlemlerinizi yapabilir, kredi kartı ve cep telefonu borcunuzu sorgulayabilir ve ödeyebilirsiniz. Ayrıca “Ajanda” bölümünden günlük ödemelerinizi takip etmeniz mümkün. Uygulamanın eksik yanlarını veya bir sorun oluşması durumunda bunu “Söz Sizde” bölümünden kolaylıkla Halkbank müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Halkbank Mobil Bankacılık uygulamasının sık güncellenmemesi ve bazı eksiklikler içermesi önemli eksiklikler olsa da bankacılık işlemlerinizi güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Halkbank'ın hazırladığı Halkbank Mobil Bankacılık uygulaması sayesinde, şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi Android telefon ya da tabletiniz üzerinden yapabilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz uygulama, Mobil Şube erişimi ile tüm kullanıcıların faydalanabileceği zengin içerikli mobil portal olarak iki bölüm halinde hizmet vermektedir.

Web tabanlı olarak ulaşacağınız Mobil Şube üzerinden müşteri numarası, parola ve şifre ile giriş yapacağınız uygulamada bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama üzerinden istediğiniz zaman ve yerde; hesap hareketlerinizi görebilir, havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartı borcunuzu ya da faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Günlük ödeme takibi yapabileceğiniz Ajanda, görüş ve önerilerinizi Halkbank ile paylaşabileceğiniz Söz Sizde bölümlerine sahip olan uygulama ayrıca bankayla ilgili en son haberlere, kampanyalar, finansal araçlara, özel içeriklere ve size en yakın olan şube ile ATM bilgilerine ulaşmanızı da sağlamaktadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Halkbank Mobil Bankacılık uygulamasına hoş geldiniz.

Halkbank Mobil Bankacılık Uygulaması hızlı ve kolay bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapılabileceği Mobil Şube’ye erişim ile tüm kullanıcıların yararlanabileceği zengin içerikli Mobil Portal olarak iki bölüm ile hizmetinizde.

Uygulama içerisinden ulaşacağınız web tabanlı Mobil Şube’den, Müşteri numarası, parola ve şifre ile giriş yapılarak, bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank Mobil Şube ile dilediğiniz zamanda ve yerde; hesap hareketlerinizi takip edebilir, para transferi seçeneği ile EFT ve Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartı borcunuzu ve cep telefonu faturanızı ödeyebilirsiniz.

Ayrıca Ajanda bölümünde günlük ödemelerinizi takip edebileceğiniz gibi, Söz Sizde bölümünden görüş ve önerilerinizi bankamızla paylaşabilirsiniz.

Mobil Portal bölümümüz ise tüm Android kullanıcılarının erişebileceği Halkbank hakkındaki tanıtım ve bilgilendirme sayfalarını içermektedir. Mobil Portal’de bankamız hakkındaki en son haberlere, kampanyalara, finansal araçlara, özel içeriklere ve en yakın şube/ATM yeri gibi lokasyon bazlı hizmetlere ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;