happn

Yolunun Kesiştiği Kişileri Bulma Sosyal Ağ Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: happn
tamindir.com indir.com gezginler.net

Happn, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır. Uygulamanın dayandığı temel, bir yerlerde karşılaştığınız ve hoşlandığınız fakat konuşup tanışamadığınız insanlarla sizi buluşturmasıdır.

Örneğin bir partiye gittiniz ve oradaki bir kişiden hoşlandınız fakat konuşma fırsatı bulamadınız. Eğer ikinizde de happn uygulaması varsa uygulama size bu kişiyle aynı ortamda bulunduğunuzu söylüyor. Siz de buna göre o kişiden hoşlanıp hoşlanmadığınızı söylüyorsunuz. Eğer iki taraf da hoşlandığını söylerse uygulama size ikinizin eşleşme olduğunu söylüyor.

Veya örneğin havaalanındasınız, uygulama size o anda happn uygulamasına sahip ve havaalanında bulunan insanları sunuyor. Eğer iki taraf da tamam derse, o anda birlikte bir kahve içmeye gidebiliyorsunuz.

Uygulama ayrıca size kaç kere yollarınızın kesiştiği veya ortak arkadaşlarınızın olup olmadığını da söylüyor. Bazı insanlara göre biraz fazla özel hayata müdahele ediyormuş gibi hissettirse de, iletişimin iyice kopuklaştığı teknoloji çağında birileriyle iletişim kurmak için iyi bir yöntem olabilir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

happn uygulaması ile yolunuzun kesiştiği ancak tanışamadığınız kişileri tekrar bularak tanışmanıza imkan tanıyan harika bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama sayesinde sık sık yolunuzun kesiştiği kişileri kolayca bulabilirsiniz. Profil oluşturarak kullanabileceğiniz uygulama, gerçek hayatta yolunuzun kesiştiği kişileri görüntülemenize ve kaç kez, nerede ve saat kaçta yolunuzun kesiştiğini görmenizi sağlar.

Gerçek hayatta birinden hoşlanıyor musunuz? Onu beğenin ve gizliden gizliye onu takip edin. Karşılıklı beğeni olmadığı sürece o kişi bunu asla bilmeyecek. Eğer karşılıklı beğeni yoksa ve seni farketmesini istiyorsan ona Charm gönderebilirsin. İkinizde birbirinizi beğeniyorsanız bu bir Crush'tır ve sohbete başlayabilirsiniz.

Yüzde yüz güvenilir olan uygulama tamamen karşılıklı konseptine dayalı çalışıyor. Asla seni ilgilendirmeyen bir profilden mesaj almayacaksın. Gizliliğe önem veren happn lokalizasyon bilgilerini diğer kullanıcılara asla göstermez.

Kişilere ilginizi göstermek için kullanabileceğiniz "Charm etme" isteğe bağlı ve kızlar için ücretsiz, erkekler için ödemelidir. Ancak endişelenmeyin. Kayıt sırasında erkeklere birkaç Charm ikram edilmektedir.

İndirme Sayfası (indir.com)
YOLUNUN KESİŞTİĞİ KİŞİLERİ TEKRAR BUL -- Tanışma uygulaması

HAPPN yolunun kesiştiği , hoşlandığın kişileri keşfetmek ve tekrar bulmak istediğin uygulama, kaçırılmış fırsatlardan kurtaran uygulama.* 100% Şaşırtıcı ** 100% Gizli ve Güvenilir bir uygulama ** 100% Trendy *

HAPPN nasıl çalışır?

1. Gerçek hayatta, biriyle yolun kesiştiğinde, profili uygulamada gözükür!2. Her an, timeline'da profiline bakabilirsin. Kaç kez, nerede ve kaçta onunla yolunun kesiştiği gözükür.3. Birinden hoşlanıyor musun? Onu gizlice beğen: o bunu asla bilmeyecektir... karşılıklı beğeni dışında! Ama kendini belli etmeyi de seçebilirsin ona bir Charm göndererek.4. İkiniz de birbirinizden hoşlandığınızda, bu bir Crush'tır ve sohbete başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;