Hava Durumu - Weather

Weather İndir

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: MacroPinch
tamindir.com gezginler.net

Hava Durumu - Weather, hava şartlarını anlık ya da belli gün aralıklarıyla sunabilen bir hava durumu uygulaması.

Android işletim sistemine  sahip mobil cihazlar için hazırlanmış olan bu uygulama ile nerede olursanız olun hava durumu bilgilerine ulaşabileceksiniz. İsterseniz içinde bulunduğunuz günün kalan saatlerine dair tahminleri ya da gelecek günlere dair tahminleri Hava Durumu - Weather isimli uygulama üzerinden görüntüleyebilsiniz. Oldukça sade bir arayüzü bulunan uygulamada günün hava koşullarına göre seçilmiş simgeler öne çıkıyor.

Coğrafi konumu tespit ederek ya da sizin belirleyeceğiniz konum bilgisi üzerinden söz konusu yere dair hava durumu verilerini mobil cihaza tşaıyan uygulamanın son derece az yer kapladığını da belirtmek gerekiyor.

Android 4.2 işletim sistemine sahip cihazlarda ekran kilidi bölümünde de uygulama kullanılabiliyor.

Son olarak uygulamanın bulunduğunuz konumu otomatik olarak tespit ederek yer değiştirmeniz halinde gidilen bölgeyi dikkat aldığını da ekleyelim.

Hava Durumu - Weather uygulamasının öne çıkan özellikleri:

  • Oldukça sade bir arayüz.
  • Son derece küçük kurulum dosyası boyutu.
  • Anlık otomatik hava durumu verisi alabilme özelliği.
  • Günlün ya da saatlik hava durumu tahminlerine ulaşabilme özelliği.
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Hava Durumu uygulaması hava şartları hakkındaki en güncel bilgileri dilediğin her an alabilmen için hazırlanmış kullanımı son derece kolay bir uygulamadır. Mümkün olduğunca basit ve sezgisel olması için özel olarak tasarlanmıştır. Sadece bir tıklama ile bulunduğun konum için hava durumu bilgilerini durum çubuğuna alabilirsin.İklimsel durum, onu neredeyse canlıymış gibi görüp tecrübe edebilmen için muhteşem bir animasyonla gösterilmektedir. Uygulama, veri kaynağı olarak Weather Underground'u kullanır, gerçek zamanlı güncelleme verileri, veri kotanı aşmaman için gerçekten çok küçüktür.

ÖZELLIKLER - Hava Durumu uygulaması coğrafi konumlandırmayı destekler ve bulunduğun konum için en son hava durumu bilgilerini alır.- Hava Durumu uygulaması Google Play'deki en küçük boyutlu hava durumu uygulamalarından biridir! - Animasyonlu hava şartları: hava durumunun nasıl canlandığını gör!- Saatlik ve haftalık tahminler- Sezgisel ve sorunsuz kullanıcı arayüzü- Android 4.2'deki yeni ekran kilidi gerecini destekler- Hava Durumu uygulaması bilinen bütün ekran çözünürlüklerinde kullanılabilir - Android 1.5'ten Android 4.2'ye kadar bütün cihazlar için kaliteli destek sunar- Santigrat ve Fahrenhayt arasında seçim yapmak için sıcaklık derecesine dokunabilirsin - Bildirimlere izin verebilir ya da devre dışı bırakabilirsin- Hava Durumu uygulamasının bir sonraki özelliğinin ne olacağını sen seç! Yorum yaz ya da bize e-posta gönder, Hava Durumu uygulamasını türünün en iyisi yap.

* Diğer muhteşem uygulamalarımıza gözat:✓ Pil (Battery)✓ Kardiyograf (Cardiograph)

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;