Hava & Radar

Hava Tahminleri Ve Radar Bilgileri

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
indir.com

Hava & Radar, anlık olarak bulunduğunuz bölgeye göre hava tahmin raporlarına ve hava radar sistemleri ile tüm sıcaklık birimlerine erişme seçeneği sunulmaktadır.

Özelleştirme seçenekleri sayesinde kişilerin farklı ortamlar da süprizler ile karşılaşmadan hava raporlarına erişme seçeneği sunan bir uygulamadır. Kişilerin planlarını sağlıklı bir şekilde yapmasına imkan vererek her ortamda geçerli olacak veriler ile İnternet aracılğı ile kullanım seçeneği sunan sıcaklık değerlerine tüm detayları ile hakim olma imkanı sunan bir uygulamadır.

Özelleştirme seçenekleri sayesinde yaşadığınız veya merak edilerek sürekli olarak takip etmek istediğiniz 3 ayrı bölgeyi sisteme ekleyerek favori alanlardan direkt olarak verilere erişmeniz mümkün olacaktır. Anlık olarak bakıldığı zaman 8 günlük hava tahmini almak mümkün olacaktır. Hava tahmini içerisinde radar sistemlerini bilgisi dahilinde olan, Yağmur: olasılık, miktar, süre, Rüzgar hızı ve havanın açık olduğu saatler gibi tüm detaylar kullanıcılara sunulacaktır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;