Hava ve Radar

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
gezginler.net
Bulunduğunuz bölgeye ait hava tahmini ve hava radarı firtinalari hemen görülebilir.

En önemli bilgiler:

o Otomatik yer belirlemeo Sekiz günlük hava tahminio Günün bölümleri için saatlik tahminlero Yağmur: olasılık, miktar ve süreo Rüzgar hızı ve havanın açık olduğu saatlero Hava radarı entegrediro Ayarlanabilir döngüye sahiptiro Arama önerileri ve hava aracio Dünyadaki her ülke seçilebiliro Kış sporlarına ilişkin bilgiler: kar kalınlıkları, pist koşulları, inişlero Hava fotoğrafı: çevrenin fotoğrafını çekin veya hava koşulları ile selfie alın ve paylaşın

Bulunduğunuz bölgedeki hava, hava tahmini, hava radarı dahil olmak üzere hemen gösterilir. Yağmur olup olmayacağı veya havanın güneşli olup olmayacağının belirtildiği, gelecek üç saat ve güne ait hava tahminini hemen alabilirsiniz.

Alt kısmı elinizle sola doğru itin, böylece gelecek saatler ve günlere ait hava özetini alırsınız.

Rahat arama fonksiyonu sayesinde dünyadaki istediğiniz her bölgeyi bulabilir, favorilerinize ekleyebilir ve doğrudan çağırabilirsiniz.

Hava radarına dokunduğunuzda bunlar ekranı dolduracak şekilde gösterilir. Döngüyü başlatın ve yağmurun sonraki 90 dakika için nereye gideceğini görün. Doğal olarak resimlere ayrı ayrı bakabilir ve böylece nerede yağmur yağacağı konusunda daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hava radarı size mevcut olarak hangi bölgenin güneşli olduğunu ve nerede gökyüzünü bulutların kapladığını gösterir. Doğal olarak, yağmurun, karın veya dolunun nereye düştüğünü görebilir ve halihazırda nerede yıldırım ve şimşek bulunduğunu izleyebilirsiniz. Sıcaklık değerleri hava radarının kapsamlı bilgi paketini tamamlayıcı niteliktedir.

Premium fonksiyonlar ile aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz:o yağış Radarı görünümünün daha fazla büyütülebilmesio 15 dakika degil her 5 dakikada bir sizlere yeni bilgilero reklamsız o Premium sürümün 5 mobil aygıtta kullanılabilirsiniz

WetterApp, hava durumunun hemen anlaşılabileceği araçlar sunmaktadır. Araçları kullanabilmek için uygulamanın, Android işletim sisteminin koşulları nedeniyle telefonun belleğine kurulması gerekmektedir. 2x1 aracı güncel hava durumunu gösterir. 4x1 ve 4x2 araçları mevcut hava durumu ve tahminleri sunmaktadır. Tüm araçlar bulunduğunuz yer ve başka bir yere yönelik olarak seçilebilmektedir. Tüm araçlarda renk ve şeffaflık ayarı yapılabilmektedir.

WetterOnlineApp'ı reklam olmadan mı kullanmak istiyorsunuz? Öyleyse Hava ve Radar Pro App'i simdi reklamsiz kurun.

Uygulamaya ait tüm bilgileri doğrudan sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz. Paylaş butonunu uygulama içinde yukari sağ da bulabilirsiniz.

Yetkiler uygulamanın aşağıdaki özellikleri sunmasına imkan vermektedir:- Bulunduğunuz yer: bulunduğunuz yerin yerel bir hava tahmini için belirlenmesi- Fotoğraflar / Medya Araçları / Dosyalar: Ekran görüntüleri ve hava durumu fotoğraflarının kaydedilmesi- Kamera: Hava durumu fotoğraf fonksiyonu- Uygulama içinde satın alma işlemleri: Talep halinde Premium hava radarı- Diğer: Hava durumu ile ilgili bilgileri sunucularımızdan indirebilisiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;