Hayvan Kovucu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
gezginler.net
Hepsi tek bir uygulamada, kovucu iyi sivrisinek kovucu uygulama yanı sıra köpek kovucu, böcek kovucu, kovucu fare, sinek ve hamamböceği kovucu.Bu ultrason ve insan kulağı tarafından fark değil, yüksek frekanslar, ileterek çalışır.

Aynı anda çalışan birkaç ultrasonik kovucular var. Sen sık olarak kayıtlara sesler ayarlayın ve hatta farklı Hayvan kovucular karıştırılarak belirli bir ultra ses kaydedebilir miyim.

It uygulamayı çalıştıran olmalı Zaman belirtebileceğiniz bir zamanlayıcı vardır.Kesinlikle genel her türlü böcek ve hayvanların uzak tutmak için iyi bir uygulama.Mümkün olduğunca yüksek telefonun ses düzeyini artırın ve itici Hayvansal ve bölgedeki her tür için en iyi frekansı seçmek için tavsiye edilir.

Hayvan ve koşulların türüne bağlı olarak, her türlü hayvan ile% 100 çalışması garanti değildir.

Anti-sivrisinek, köpekler karşıtı, anti-sıçan, anti, anti böcekler, hamamböcekleri ve diğer anti böcek ve haşere uçar.

Elektronik geçirmez yüksek teknoloji elektronik ürünlerin yeni bir türüdür. Bu yüksek frekanslı ultrasonik süpürme devresi kullanır. Bilimsel araştırma bulundu Yani sivrisinek, hamamböceği, sıçan ve bu frekansta ses dalgaları kapsamında diğer zararlıları. Insanlar daha 20KHZ fazla ses dalgaları duyamıyorum Çünkü insan ve diğer hayvanlar üzerinde ultrason etkisi, zararsızdır.

Sivrisinek sokması böcekler için çözüm. İyi bir böcek kontrolü, hamamböceği sıçanlar ve kontrol kontrol.Kaplan sivrisinek tarafından güçlendirilmiştir. Sivrisinek ısırıkları ile vedalaşın.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;