Hayvan Sesleri-Bebekler için

Bebekler için İndir

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Günümüzde her şeyde olduğu gibi çocuk bakımında da çok köklü değişiklikler oldu. Bunun başlıca sebebi ise teknolojinin bu kadar gelişmiş olması. Eskiden bebekleri ve çocukları eğitmek, onları eğlendirmek ve oyalamak için bolca vakit harcamanız gerekirdi.

Oysa şimdiki teknoloji ile hem onlar her şeyi çok daha kolay ve çabuk öğreniyorlar, hem de sizin vaktinizi harcamıyorlar.Özellikle akıllı telefon ve cihazlara çıkarılan bebekler için bir çok oyun var. Hayvan Sesleri uygulaması da bunlardan bir tanesi.

Bebeğinizi hem eğlendirecek hem de ona hayvanların çıkardıkları sesleri öğretecek bir uygulama olan Hayvan Sesleri ile hem bebeğiniz hem siz rahat edeceksiniz. Bebeğinizin canı sıkıldığında ya da yaramazlık yaptığında bu uygulama ile onu oyalayabilir, aynı zamanda da hayvan seslerini öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Hayvan Sesleri-Bebekler için uygulamasını Android cihazlarınıza indirerek bebeklerinize hayvan seslerini dinletebilir ve öğretebilirsiniz.

Bebeğinizi eğitmek, eğlendirmek ve oyalamak için kullanabileceğiniz Hayvan Sesleri-Bebekler için uygulamasını Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve anlık olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğinizi eğlendirerek hayvanları ve çıkardıkları sesleri öğretebilir, aynı zaman da bebeğinizle hoşça vakit geçirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;