Helal Gıda

Gıda ürünlerinin helal sertifikalarını araştırma uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
Üretici: Alfa BC Soft
indir.com gezginler.net

Helal Gıda, uygulaması Devlet'in araştırmaları ile en güncel şekli ile helal sertifikalı firma ve ürünleri araştırma seçeneği sunan bir yazılımdır.

Güncel Helal Sertifikalı Firma Listesi adı altında açılan birim olan Gımdes'in açıklamaları ve yönlendirmeleri ile kullanıcılara en kaliteli ve güncel içerikleri hızlı bir şekilde mobil cihazlar aracılığı ile sunarak, gıda ürünler de bilgilendirme seçenekleri sunan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde alışverişlerinizde aldığınız ürünlerin islami esaslara göre hazırlanıp hazırlanmadığı endişesini gidermeniz daha kolay olacaktır.

Uygulama da; Dinen hiçbir sakıncası bulunmayan marka ve ürünleri araştırma, kafanız da oluşan tüm soruların direkt olarak cevaplarını alabilme seçenekleri mevcut dur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Helalinden yiyip içmek için GIMDES helal sertifikları firmaları takip edin.

GIMDES* tarafından verilen helal sertifikaya sahip ürün ve firmalara bundan böyle cep telefonunuzdan ulaşabileceksiniz.

Bu uygulama sayesinde alışverişlerinizde aldığınız ürünlerin islami esaslara göre hazırlanıp hazırlanmadığı endişesini gidermek istiyoruz. Dinen hiçbir sakıncası bulunmayan marka ve ürünleri seçerek kendimizi, ailemiz ve gözümüzün nuru çocuklarımızı haram ya da şüpheli şeylerden koruyalım diye GIMDES Helal Listesini cep telefonunuza taşıdık.Helali Hoş Olsun

*GIMDES: Açılımı Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalama Araştırmaları Derneği olan kurum 2005 yılında Türkiye'de ilk defa helal gıda ve sertifikalaması üzerine çalışmaya başlamıştır. Bugün GIMDES helal sertifikası birçok islam ülkesinde geçerlidir.Detaylı bilgi için:www.gimdes.org

İndirme Sayfası (gezginler.net)