Hızlı Okuma

Android için Hızlı Okuma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
Üretici: HeKu IT GmbH
tamindir.com indir.com gezginler.net

Hızlı Okuma, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ve okuma hızınızda ciddi anlamda artış sağlayacak olan başarılı bir uygulamadır.

İçerisinde yer alan birbirinden farklı 12 adet eğlenceli ve öğretici interaktif alıştırma sayesinde sadece okuma hızınızı arttırmakla kalmayan uygulama, aynı zamanda hafıza ve hatırlama becerilerinizin de gelişmesine yardımcı olacaktır.

Bir metni okurkan gereğinden yavaş okuduğunuzu düşünüyor veya okuduğunuz metni anlamakta güçlük çekiyorsanız, Hızlı Okuma tam ihtiyacınız olan uygulama olabilir.

Günlük olarak okumanız gereken metinleri okurken aynı zamanda okuma tekniklerinizi geliştirebileceğiniz ve yaklaşık bir hafta içerisinde okuma hızınızı iki katına çıkarabileceğiniz bu uygulamayı çok beğeneceğinizden eminim.

Çok daha hızlı okumanızı sağlayacak olan ve aynı zamanda diğer beyin aktivitelerinizi de geliştirecek olan Hızlı Okuma uygulaması sayesinde bir yandan çalışır ve öğrenirken bir yandan da eğleneceksiniz.

Hızlı Okuma ile Hangi Becerilere Sahip Olacaksınız?

 • Sayı, harf ve kelimeleri hızlı algılama
 • Esnek göz hareketleri
 • Konsantrasyon artışı
 • Görme açısında genişleme

Sizin o anki durumunuzu yapmış olduğunuz alıştırmalara göre belirleyen ve size özel bir programı otomatik olarak hazırlayarak adım adım takip etmenize olanak sağlayan uygulama, istatistiksel olarak da gelişim sürecinizi kontrol etmenize olanak sağlar.

Hızlı Okuma Kimler İçin Hazırlanmıştır?

 • Günlük olarak yarım saatten fazla okuyan herkes
 • Yönetici ve müdürler
 • Sekreterler
 • Sınavlara hazırlanan öğrenciler
 • Satış ve pazarlama elemanları

Hızlı Okuma Uygulamasından Kimler Yararlanabilir?

 • Metinleri okurken gereğinden fazla zaman harcadığını düşünenler
 • Okuduklarını tam anlamıyla anlamak için tekrar okuyanlar
 • Okurken konsantrasyon ve dikkat dağınıklığı sorunu çekenler
 • Okuduklarını hatırlamakta güçlük çekenler
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Eğlenceli ve öğretici 12 interaktif alıştırma ile okumanızı hızlandıracak ve hafıza gelişiminize olumlu bir katkı sağlayacak olan Hızlı Okuma uygulamasını Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 

Yöneticiler, müdürler, öğrenciler, öğretmenler, sınavlara hazırlananlar, satış ve pazarlama elamanları gibi okuma alışkanlığını değiştirmek ve anlayarak hızlı bir şekilde kitap, günlük ya da makale okumak isteyenlerin kullanabilecekleri uygulama sayesinde okuma hızınızı geliştirirken aynı zamanda beynin hafızaya yerleştirme ve hatırlama becerilerinizi de geliştirebileceksiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulama ile okuma hızınızda belirgin bir artış ve göz hareketleriniz ile zihin kapasitenizde önemli gelişmeler olduğunun farkına varacaksınız.

 

Uygulama herhangi bir metnin hızlı ve etkin biçimde okunması için kullanıcılara gerekli olacak herşeyi yapısında barındırmaktadır. Uygulama içerisinde yer alan PowerReader' da günlüklerinizi okurken aynı zamanda da okuma tekniklerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca Hızlı Okuma uygulaması sayesinde sayı, harf ve kelimeleri hızlı bir şekilde algılayabilir, göz hareketlerinizi geliştirerek esnek bir hal almasını sağlayabilir, kontsantrasyon ve adaptasyon gelişiminizi artırabilirsiniz. 

 

Ayrıca uygulamada yapmış olduğunuz hızlı okuma çalışmaları doğrultusunda durumunuz ile ilgili ilerlemeleri grafiksel istatistikler halinde dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Bu uygulama sayesinde okumak istediğiniz metinlerle hızlı okuma egzersizleri yapabileceksiniz.Dilerseniz okuduğunuz metinleri başkaları okuması için paylaşabilirsiniz.Diğer kullanıcıların paylaşmış oldukları metinlerle egzersiz yapabileceksiniz.Okuma hızınızı ölçebilirsiniz.Hızlı okuma egzersizleri için ekstra vakit ayırmanıza gerek kalmayacak. Siz zaten okumak istediğiniz metni okurken uygulama sayesinde egzersiz yapmış olacaksınız.Göz kaslarınızı güçlendireceksiniz. Odaklanma süreniz kısalacak.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;