HTC Weather

Android için HTC Hava Durumu Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
Üretici: HTC Corporation
tamindir.com indir.com

HTC Weather, HTC telefon kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanabildiği hava durumu uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Tahmin edeceğiniz üzere ücretsiz sunulan uygulama sayesinde bulunduğunuz şehrin detaylı hava durum raporuna anında ulaşabiliyorsunuz.

Günün hava durumuna göre değişen ses efekti ile bizleri karşılayan HTC Weather ile 7 şehrin hava durumunu takip edebiliyorsunuz. Eklediğiniz şehirlere isteğinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Hava durum raporu AccuWeather aracılığıyla sunulduğundan en isabetli tahmini aldığınızdan emin olabilirsiniz.

HTC’nin hava durumu uygulaması o anki hava durumunu göstermenin dışında saatlik ve haftalık tahminlerde bulunabiliyor. Gün içerisinde veya hafta sonu havanın nasıl seyredeceğini gördüğünüzden kötü bir sürprizle karşılaşma olasılığınız büyük ölçüde azalmış oluyor.

Konumuzu gerçek zamanlı algılayarak o anda bulunduğunuz şehrin hava durum raporunu otomatik olarak gösteren uygulamada sıcaklık, hissedilen sıcaklık, rüzgar hızı, görüş mesafesi, gün doğumu ve batımı gibi oldukça detaylı bilgiler sunuluyor.

HTC akıllı telefonunuz varsa dilediğiniz şehrin hava durumunu anında ve doğru olarak öğrenebileceğiniz HTC Weather kesinlikle cihazınıza bulunmalı.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android sistemli HTC akıllı telefonlar için geliştirilmiş HTC Weather, kişi konumuna göre hava tahmini bilgisi verebilen ücretsiz bir mobil hava durumu uygulamasıdır.

Sadece HTC markalı akıllı cihazlarda kullanabileceğiniz uygulama sayesinde bulunduğunuz konumun ya da dünya çapındaki herhangi bir şehrin en son hava durumu bilgilerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sıcaklık, nem, hissedilen sıcaklık, rüzgar hızı, görüş mesafesi, gün doğumu ve gün batımı zamanları gibi ayrıntılı bilgileri de verebilen uygulama 12 saat ile 7 gün arasındaki hava tahminlerini sunabiliyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;