Hürrem ile Kahve Falı

Android Için Kahve Falı Baktırma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Kubi Mobi
tamindir.com indir.com

Kahvenizi içtikten sonra fal baktırmayı seviyorsanız, fakat fal baktıracak kimse bulamıyorsanız, Hürrem ile Kahve Falı uygulamasıyla falınızı yorumlatabilirsiniz.

Fal baktırmak yıllar önce yaygınlaşan bir eylem. Fala inanma, falsız da kalma sözünden yola çıkan pek çok kişi fal baktırmayı büyük bir alışkanlık haline getirmiş durumda. Eğer siz de fal baktırmayı seviyor, ancak falınıza bakacak kimseyi bulamıyorsanız uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Kahvenizi içtikten sonra fincanın fotoğrafını çekerek falcı Hürrem’den fal yorumunuzu ister dinleyebilir, isterseniz de yazılı olarak da görebilirsiniz.

Falınızı arkadaşlarınızla da paylaşmanıza imkan sağlayan Hürrem ile Kahve Falı uygulamasının ücretsiz sürümünde sadece 5 adet kahve falına baktırabiliyorsunuz. Fal yorumlarınızı Hürrem’in sesinden dinleyebileceğiniz gibi yazılı şekilde de görebilyorsunuz. Falınıza bakmadan önce Türk Kahvesi’yle ilgili paylaşılan pek çok bilgiye ulaşabilir, bu konuda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Fal baktırdıkça kazandığınız rozetlerle Hürrem’in Tiryakiler listesine girerek hediyeler kazanmanız da mümkün.

Siz de falınıza baktırmak istiyor ve uygulamanın diğer özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız, uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

 Kahve içmeyi çok mu seviyorsunuz, içtikten sonra falınızı ihmal etmez misiniz, aramızda kalsın ama biraz da inanıyor musunuz? O zaman bu program tam sizin iiçin yapılmış. Android telefonunuza indireceğiniz bu program sayesinde artık heryerde falınıza bakabileceksiniz. Programın zengin renkleri sayesinde her işiniz bittiğinde mutlaka bir fal baktırcaksınız. 

 Facebookta fenomen haline gelen Hürremin sayesinde falınıza baktırabileceksiniz, programın başlangıcında kahve ile ilgili verilen bilgiler sayesinde kahve kültürünüz genişleyecek, programı fazlaca kullandıkça Hürrem'in tiryakiler listesine gireceksiniz.  

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;