İddaa Kupon Sorgulama

Android Için Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Inteltek A.Ş.
tamindir.com indir.com

İddaa Kupon Sorgulama, iddaa bayilerinden yatırmış olduğunuz iddaa kuponlarınızın tutup tumadığını yani ikramiye kazanıp kazanmadığınızı kolayca ve hızlıca öğrenmenizi sağlayan resmi ve ücretsiz Android iddaa kupon sorgulama uygulaması.

Inteltek tarafından geliştirilen uygulamayı kullanarak 2 farklı şekilde iddaa kuponlarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Bu yöntemler;

  • Biletinizeki barkod numarasını girerek
  • Biletinizdeki barkodu cihazınızın kmarasına okutarak

Sade ve basit bir uygulama olmasına rağmen oldukça yararlı olan ve aynı zamanda iddaa severlerin kuponlarını kolayca kontrol etmesini sağlayan uygulama, her ne kadar resmi olmasına rağmen üzerindeki sonuçlar resmi sonuçlar olarak belirtilmiyor. Bu nedenle kontrol ettiğiniz ve ikramiye tutmadığını gördüğünüz kuponlarınızı vakit bulduğunuzda bayiden ya da maçları kontrol ederek sağlama yapmanız yararınıza olacaktır.

İddaa oyuncularına sunulan güzel bir uygulama olan "İddaa Kupon Sorgulama", Android telefon ve tablet sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilerek kullanılabiliyor. Eğer düzenli olarak iddaa oynuyorsanız ve Android işletim sistemli mobil cihazınız varsa, bu uygulamayı hemen indirmenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

İddaa Kupon Sorgulama; bayiler aracılığı ile oluşturduğunuz kuponlarınıza ikramiye çıkıp çıkmadığını sorgulayabileceğiniz kullanışlı bir İddaa Kupon Sorgulama uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan uygulama ile kuponlarınızı sorgulamak için tek yapmanız gereken, kupon barkod numarasını ilgili alana yazarak veya cep telefonunuzun kamerası yardımıyla barkod kodunuzu atarak kontrol edebilirsiniz.

Kameranın kuponunuzu sağlıklı okuyabilmesi için telefonuzu sabit bir açıda tutup, titretmeden görüntünün netleşmesini beklemelisiniz. iddaa kupon sorgulama uygulamasında yer alan kupon sonuç bilgileri resmi sonuçlar olmayıp, oyuncularımızı bilgilendirme amacı taşımaktadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;