İdeal Kilo Hesaplama

Vücut kitle endeksi yardımcısı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Hyper Mobile
tamindir.com indir.com

İdeal Kilo Hesaplama, gireceğiniz kilo ve boy bilgileri sonrasında size sahip olmanız gereken doğru kilo sayısını gösteren mobil uygulamadır.

Vücut kitle indeksi adı verilen ve kişinin boy ve kilo bilgisi sonrasında sahip olması gereken ideal kiloyu tanımlayan işlem İdeal Kilo Hesaplama ile mobile taşınıyor. Nerede olursanız olun, sizin ya da arkadaşlarınızı ideal kilosunu öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken, kişinin boyunu cm olarak, kilosunu da kg olarak uygulamaya girmeniz. Sonrasında uygulama size ideal kilonuzu gösterecek ve ideal kiloya göre zayıf ya da kilolu olduğunuzu belirtecek.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
    İdeal Kilo Hesaplama, gireceğiniz kilo ve boy bilgileri sonrasında size sahip olmanız gereken doğru kiloyu gösteren bir android uygulamasıdır.
    Kişinin boy ve kilo bilgisi sonrasında sahip olması gereken ideal kiloyu tanımlayan vücut kitle endeksi hesaplama işlemini mobil cihazınıza taşıyan bu uygulamada yapmanız gereken, boyunuzu cm olarak, kilonuzu kg olarak uygulamaya girmeniz. Sonrasında ideal kilonuzu hesaplayan bu sistem size normalden zayıf ya da kilolu olduğunuz bilgisini sunacak.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;