IETT Akıllı Otobüs

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Üretici: Alper Ebicoğlu
gezginler.net
Otobüslerin anlık konumlarını görebilir, hangi durağa ne zaman geleceğini öğrenebilir, gitmek istediğiniz yöndeki otobüsleri bulabilirsiniz.

Özellikleri:

- Seçtiğiniz bir otobüsün hangi durağa ne zaman geleceğini görebilirsiniz.- Seçtiğiniz bir otobüs hattının tüm otobüslerini haritada anlık izleyebilirsiniz.- Otobüsün içindeyken, telefonunuzun ekranından anlık olarak hangi durakta olduğunuzu ve gelecek durağı takip edebilirsiniz.- Otobüsün hareket saatlerine bakabilirsiniz.- Bir durakta beklerken beklediğiniz durağı otomatik tanıyıp, gitmek istediğiniz yere hangi otobüslerin gittiğini listeler. Üstelik bu otobüslerin anlık lokasyon bilgilerini de gösterir.

Görüş ve önerilerinizi lütfen [email protected]/* */adresine gönderiniz.

Dikkat:

Bu uygulama IETT ile seyahat eden yolcular için yardımcı bir görev üstlenmektedir. Uygulamadaki bilgilere %100 güvenerek yolculuk planlarınızı yapmayınız. Bu uygulamadaki hareketli veriler IETT tarafından alınmaktadır. Otobüslerin varış süreleri, haritadaki konumları, aktif otobüs sayıları gibi verilerin tutarsızlığı, yanlışlığı veya eksikliği uygulamadan bağımsız düşünülmeli. IETT sistemindeki entegrasyon aksaklıklarından kaynaklandığı unutulmamalıdır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;