İlizyon Numaraları

Android için Ücretsiz Eğlence Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: akocakgames
tamindir.com indir.com

İlizyon Numaraları, televizyon programlarında yada ilizyon şovlarında karşılaştığımız farklı ve şaşırtıcı ilizyon numaraları hakkında bilgi almamızı ve nasıl yapıldığı detaylı olarak anlatan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bildiğiniz üzere ilizyonlar yaptıkları numaraların bir çoğunu el çabukluğu ile gerçekleştirir. Biz ise bu numaraların pek çoğunun nasıl yapıldığını dahi anlamayız. Fakat her zaman içimizde bir merak oluşur. İlizyon Numaraları uygulaması içimizdeki bu merağı sonlandırmak için, bir çok ilizyon numarasının nasıl yapıldığını detaylı olarak açıklayarak kullanıcılara sunulan ücretsiz bir uygulama.

İlizyonistlerin sırlarını açıklayan uygulama içerisinde, Danimarka, İyi Tahmin, Dört As Oyunu, Avuçtan Para, Kartı Dengeleme, Kaybolan Kalem ve daha bir çok ilizyon numarasının açıklaması ve nasıl yapılacağı mevcuttur. Bu numaralar tehlikeli olmayıp, arkadaşlarınızı etkileyip şaşırtmanızda yardımcı olabilecek ufak ilizyonlardır.

Uygulama içerisine beğendeğiniz ilizyon numaralarını arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz İlizyon Numaralarını uygulamasını, ilizyon merakınız varsa veya hep merak ettiğiniz ilizyon numaraları bulunuyorsa kullanmanızı öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
İlizyon Numaraları, uygulaması ilizyon gösterilerine ait bilgiler sunan bir mobil uygulamadır.
Uygulama, ilginç ilizyon gösterileri için bilgiler sunan, kapsamlı olarak anlatım yapan, Android tabanlı cep telefonları ve tabletler için uygun olan bir mobil uygulamadır. Uygulama ile; 18 farklı hile özelliğine sahip ilizyon gösterileri için bilgi sunan, geniş kapsamlı olarak anlatım yapan bir mobil uygulamadır. Uygulama, telvizyon gösteri kanalarında çıkan ilginç ilizyonlar dahil bir çok ilizyon için bilgi sunar.
Uygulama beğendiğiniz ilizyon gösterilerini, arkadaşlarınız ile paylaşabilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;